В рамках святкування професійного свята - Всеукраїнського дня працівників культури та аматорів народного мистецтва, у Миколаївській філії Київського національного університету культури і мистецтв відбувся масштабний захід "Етнографічний ярмарок", в якому прийняли участь студенти ІІ курсу всіх напрямів підготовки денної та заочної форми навчання.

Під керівництвом професора кафедри музичного мистецтва, доктора філософських наук Гарбар Г.А. студенти кожної спеціалізації обрали етнографічний район України і представили культуру та побут обраного регіону: Наддніпряньшини, Поділля, Слобожанщини, Полтавщини, Полісся і Прикарпаття, Волинь і Південь.

Маючи багато загальнонаціональних рис, культура українського народу і в наш час зберігає певні особливості. Вони зумовлені територіальним характером історичного розвитку окремих регіонів України, природними умовами взаємопов'язаними з іншими народами.Запальні пісні, танці, демонстрація народного одягу, мови - все це творчо продемонстрували наші студенти.

Завершилося свято ярмарком смачних страв, які також були виготовлені студентами власноруч. 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

Факультет мистецтв