Нещодавно, студенти Миколаївської філії Київського національного університету культури та мистецтв, разом з викладачами - Фантою Анастасією Миколаївною та Гавриловою Оленою Вікторівною, здійснили подорож в селище Парутіно до Національного історико-археологічного заповідника "Ольвія", де відбулася екскурсія по давньому місту.

 

КНУКіМівці дізналися дуже багато чого цікавого, побачили залишки історичного міста, загадали бажання біля алтарю.

 

 

 

 

Студенти-туризмознавці поділилися враженнями:

"Ми відвідали музеї, які знаходяться на території заповідника, дізналися про історію створення та існування міста, про місцеві поселення та їх побут. Але найприємніше було насолоджуватися чарівними пейзажами, які простяглися навколо заповідника.

 

 

Ми яскраво та весело провели час, і хочемо подякувати всім, хто долучився до організації цієї поїздки. Бо для більшого розвитку нашої спеціальності необхідно частіше організовувати подібне, краще вивчати область, в якій ми живемо, і починати свою подорож саме з неї. Адже, як сказав Лао-Цзи, що навіть шлях у тисячу лі починається з першого кроку!"  

 

 

 

 

Молодь залишилася дуже вдячною організаторам поїздки за надану можливість подорожувати визначеними місцями та отримувати масу позитивних емоцій.

 

Факультет мистецтв