Студенти Миколаївської філії КНУКіМ кафедри готельно-ресторанного та туристичного бізнесу запроcили всіх бажаючих отримати смачні враження та прийняти участь у Фестивалі грилю, м'яса та різних смаколиків - "GrillFest-2017"!

 

 

 

"GrillFest" - багатосторонній і змістовний фестиваль їжі, що очікує гостей, яким подобається насолоджуватися гарною культурною програмою на свіжому повітрі у гарній, творчій, студентській компанії.

Сім студентських команд, на чолі з викладачами та кураторами, пропонували до уваги гостей меню-гриль. Одна команда – одне меню. Інгредієнти кожна команда обирала самостійно. Блюда на грилі, що увійшли до меню -  також команди обирали самостійно.

 

 

 

 

Смачні страви на грилі, святковий концерт та майстер класи від партнерів - шеф-кухарів та рестораторів - вразили всіх без вийнятку.

Професійне журі визначило переможця смачних змагань у номінаціїї «Майстер-кухар Гриль» - команда "Малавіта".

Члени журі обирали також комаду з найкращою презентацію своєї страви - «Майстер презентації», з найкращим смаком страви - «Майстер витонченого смаку», оберали команду з найкреативнішим підходом до виготовлення та подачі блюд -  «Майстер фьюжн – страви». 

Глядачі також спробували себе у ролі журі. На вході в зону фестивалю кожен отримав жетон у вигляді серця. Скуштувавши страви команд треба було віддати  свій голос, своє серце, тій або іншій команді. Команда, яка отримала більше жетонів–сердець (команда "Культурна хата"), отримала перемогу в номінації «Приз глядацьких симпатій».

Також вболівати за свою команду-фаворита можна було у Фейсбуці на сторінці групи "Готельно-ресторанна індустрія МФ КНУКіМ" - достатньо було поставити лайк під зображенням блюда. Команда "Филонщики" отримала більшість лайків і перемогла в номінації «Майстер інтернет-продажу»

Головне голосування Гриль-фесту проходило за допомогою грошей. Командою-переможцем в номінації «Майстер менеджменту та маркетингу» за результатом підрахунку отриманих фінансів знову стала команда "Малавіта".

Всю виручку, яку отримали від продажу своїх страв команди, вони віддали переможцям, і разом вирішили придбати для своєї навчальної навчальної лабораторії кофе-машину.

 

 

 

  

  

   

 

 

 

 

На радість організаторів заходу, прозвучало безліч слів подяки як від гостей, так і від партнерів-професіоналів, і це надихає на створення наступного, більш змістовного і масштабного фестивалю.

 

 

Від великого свята їжі залишилися тільки смачні кулінарні спогади!

Наприкінці свята всіх учасників було нагороджено сертифікатами та солодким подарунком.

Хотілося б висловити подяку організаторам фестивалю, студентам, всім, хто прийшов на свято!

Сподіваємося, що такий Гриль-фест буде проводитися частіше.

  

Факультет мистецтв