У стінах міського Палацу культури "Корабельний" відбувся святковий захід "Учителю вкраїнському хвала!" з нагоди Дня учителя та Дня працівників освіти.

У затишній залі закладу культури зібралися представники професії, покликання яких сіяти розумне, добре, вічне.

Яскравим подарунком для присітніх освітян став неймовірний концерт від Миколаївської філії Київського національного університету культури і мистецтв.

На сцені звучали пісні про щастя, мрії, любов у виконанні студентів і викладачів університету культури: Антона Ладного та Анни Товстенко, Діани Лященко та вокального ансамблю "Laud voice".

 

Чудові хореографічні постановки виконали студенти, які навчаються на кафедрі хореографії МФ КНУКіМ. Під керівництвом Ольги Анатоліївни Мерлянової – завідуючої кафедри хореографії, професора, кандидата мистецтвознавства були виконанні танці "Привітальний", "Pray for Ukraine", "На Івана, на Купала", "Сила протилежності" та "Вогонь емоцій".

 

Свої інструментальні вміння дарували - дует бандуристок у складі Дар*ї Скрипки та Анастасії Богінської, ансамбль народних інструментів "Бисквартет" (керівник - Микола Морозинський) та естрадний оркестр (керівник - В'ячеслав Латко) - студенти та викладачі кафедри музичного мистецтва.

 

 

Глядачі підспівували артистам відомі пісні, а кожен номер сприймався бурхливими оплесками та оваціями!

 

Факультет мистецтв