В рамках проекту «Active Mk» в Миколаєві відбулася II Молодіжна конференція за участю відомих експертів в різних сферах суспільної діяльності.

 

Студенти-КНУКІМівці взяли активну участь у цьому заході. Вони познайомилися з багатьма цікавими людьми, отримали масу нової, корисної інформації, зокрема за такими темами:

- Планування та розробка проекту; 

- Напрямок твого успіху; 

- 5 трендів сучасного успішного виступа та ін.

 

 

 

 

Студенти залишилися вдячними організаторам, і одному з найбільш впливовий спікерів України  - Сергію Васильовичу Стужуку.

 

Проблему пасивності сучасної молоді в усіх її проявах складно переоцінити. Про неї чимало говорять, і неспроста, бо прогресивна молодь - це той самий ключ до успіху кожного міста і держави, який ми ніяк не можемо знайти. На жаль, в Україні, і зокрема в Миколаєві, кількість молодих людей, що не зацікавлені в розвитку себе і навколишнього світу, значно переважає над тими, хто готовий міняти і мінятися вже зараз.

Мотивовані цим невтішним фактом, миколаївські громадські активісти, об'єднавшись, створили проект «Active Mk», спрямований дати поштовх миколаївської молоді до дії та активно залучають до нього активну, творчу студентську молодь.

Факультет мистецтв