Студенти напрямку підготовки "Готельно–ресторанна справа" познайомились з шеф–кухарем пабу «Хмільний Патрік» Варданом.

 

 

Паб розташований в старому центрі Миколаєва на березі Південного Бугу.

Вардан з задоволенням поділився з молоддю концепцією цього закладу. Весела оригінальна атмосфера, неординарний дизайн інтер'єру, безліч сортів пива та закусок розташовують до тривалого та якісного відпочинку в галасливій компанії або з кількома близькими друзями. Особливий колорит закладу додає незвичайна жива музика у виконанні кращих музичних колективів, наголосив шеф.

 

 

Студенти залишись задоволенні від такої зустрічі - цікавої і користної для них, як для майбутніх фахівців. Заохотились та зацікавились перспективами подібної роботи.

 

 Ніколаєнко Даниїл, студент, група ГРС-16М:

"Чіткої теми доповіді не було. Він розповів про свій шлях до цієї посади, взагалі, як він почав готувати, і чому він обрав цю професію. Маючи відносно великий досвід в сфері роботі ресторанів і практикуючись у кращих майстрів Італії, він пояснив, як важливо змінювати заклад, його меню, кухню, підхід до продуктів, відходячи від старої системи і переходити до європейських стандартів.

Але підкреслив те, що не треба гнатися за «золотими горами», які обіцяють за кордоном, що і в нашій країни зараз відкриваються великі перспективи для цієї сфери. Він з радістю відповів на всі наші запитання, а також порадив кілька гарних кафе в нашому місці, і на останок запросив нас на практику в його заклад.

І підкреслив як важливо любити тим, чим ти займаєшся!"

 

Факультет мистецтв