Днями, студенти-туризмознавці першого курсу (группи Т-27) запустили свій перший проект для всіх охочих першокурсників Миколаївської філії КНУКіМ – "Nквест".

Учасники, виконуючи завдання, ознайомились з історією і цікавими місцями Миколаєва.

 

 

"Нашими мудрими помічниками в організації були – куратор Гаврилова Олена Вікторівна та студент другого курсу – Соколов Ілля, за що їм від нас величезна вдячність.

Емоції гравців зашкалювали зі старту. Як і очікувалось, команди злагоджено шукали закодовані точки маршруту і проявили винахідливість під час виконання завдань. Що не може не радувати нас – організаторів заходу. За весь маршрут було створено безмежну кількість селфі!" - поділилася власними враженнями Ілюшик Анастасія, студентка групи Т-27.

 

 

  

 

За участь і яскраві емоції щира подяка таким командам: «Хомочки» (група ГРС-17м, капітан –Продаєвич Катерина), «Дівчата Дімона» (група ІБАС-27м, капітан – Тимченко Марія), «Сонячні зайчики» (група ГРС-17м, капітан - Кондратьєва Майя), «Тубуси» (група ДХМі-77, капітан - Галинська Даша), «Зірки» (група ІБАС-16м, капітан – Антонова Віолетта) та команда «Бегущие в лабиринте» (група ГРС-67м, капітан - Шпіняк Артем).

 

 

 

 

Вітаємо креативну команду «Дівчата Дімона» (група ІБАС-27м, капітан – Тимченко Марія) з перемогою в N-Kвесті!

 

Факультет мистецтв