14 вересня в Миколаївській обласній універсальній науковій бібліотеці ім.О. Гмирьова відбулася Наукова краєзнавча конференція "Миколаївській області - 80: час, події, особистості".

На пленарному засіданні були заслухані чудові виступи Миколаївський краєзнавців, істориків, які поділилися своїми працями з колегами та з молодим поколінням.

Результати своїх наукових досліджень на конференції представили і доцент кафедри культурології, кандидат історичних наук Чеботаєва О.М. (тема: "Соціокультурний простір Миколаївщини з точки зору інформаційно - семіотичної концепції культури") та студентка групи КДД-15М Полупанець Юлія з темою "Дитяче містечко "Казка" в системі соціально-культурних закладів Миколаївщини".

Доповідь Юлії на студентській секції конференції була визнана однією з найкращих, за що її авторка була нагороджена книгою авторитетного краєзнавця Є.Г..Горбурова «Юрий Зиновьєв - кавалер ордена Британской империи».

У другій секції "Краєзнавчі розвідки молодих дослідників" взяли участь також студентки нашої Миколаївської філії Київського національного університету культури та мистецтв, Баришникова Валерія з темою:" Розвиток екскурсійного туризму на Миколаївщині", Клімова Мар'яна з проектом "Шуховська вежа і Астрономічна обсерваторія" науковий керівник Обозна Альона Олексіївна, кандидат економічних наук, доцент, завідуюча кафедрою готельно-ресторанного и туристичного бизнесу.

Після проведення секційного засідання  було підведено підсумки роботи конференції та вручено сертифікати, а також головним призом було 4 книги від автора с особистим автографом - кандидата історичних наук, доцента, члена Миколаївської обласної організації Національної спілки краєзнавча України Горбурова Євгенія Петровича.

З усіх учасників, за найкращий виступ книгами були нагороджені студентки 4 курсу Баришникова Валерія та Клімова Мар'яна.

Дякуємо організаторам конференції за теплий прийом, прекрасну атмосферу, що надихає на нові вершини.

Сподіваємося, що традиція проведення конференції буде продовжуватися і на далі. 

Бажаємо молодій дослідниці подальших успіхів! Так тримати!

 

Факультет мистецтв