У студентів Миколаївській філії КНУКіМ, на початку нового навчального року, відбулася особлива творча зустріч.

Студенти перших та других курсів кафедри Інформаційної, бібліотечної та архівної справи зустрілися з начальником управління культури, національностей та релігій Миколаївської обласної державної адміністрації, кандидатом філософських наук, доцентом - Димитровим Михайлом Федоровичем. 

На думку студентів, це дуже творча особистість, бездоганний керівник, людина з позицією, яка реалізувала себе.

 

Захід пройшов у дружній атмосфері та діалозі зі студентами. Були обговорені теми лідерства, самовизначення себе як особистості, розглянуто думку студентів щодо їх ролі в суспільстві, колективі та соціумі. 

  

  

 

"Ми визначили для себе, як досягнути поваги оточуючих, стати лідером та керівником, а також втримати владу. Зрозуміли, що владу можна захопити силою, тиском на людей і втратити її. Також можливо отримати повагу, любов та підтримку колективу тільки за допомогою людських якостей.

Бути людиною і лідером, помічати тих, хто потребує допомоги та надавати її, стримувати агресорів, спрямовувати людей, ніколи не забувати про повагу до підлеглих, виконувати свої обов’язки керівника, а також навчити підлеглих різним умінням. 

Ми, як творчі студенти, висловлюємо повагу та вдячність за приділений нам час та слова заохочення, підтримки настанови на життєвий шлях лідера та творчої особистості!" - поділилася власними враженнями студентка групи ІБАС-16М Нікогосян Такуї. 

 

Факультет мистецтв