Наприкінці січня, театральний колектив Обласного палацу культури «Камеді-театр» (керівник Наталія Субботіна) провів розважально-ігрову програму «Подорожі та пригоди» для дітей Миколаївського обласного дитячого туберкульозного санаторію «Дубки».

IMG 0676 2

"Камеді-театр" надає виключного значення роботі з дітьми та підлітками. Театралізовані програми завжди враховують особливості аудиторії. Зазвичай серед його глядачів діти з багатодітних та неповних сімей, діти, позбавлені батьківського піклування, діти-сироти, вихованці інтернатів та дитячих будинків, діти воїнів АТО та вимушених переселенців, діти з особливими потребами.

IMG 1012

Цього разу понад 100 дітей разом з провідними акторами театру поринули у дивовижну подорож до Італії, де вчились готувати піцу, до Бразилії, де грали у регбі, до Африки, де побували на сафарі та навчили льва танцювати, до Китаю, де познайомилися з драконом, до Індії, де живуть кращі факіри.

IMG 0874 

IMG 0951 

IMG 0996 

IMG 0700

Актори театру Юрій Кудаков, Максим Ніконов, Роман Власенко, Микола Вівка, Анна Малахова та головний режисер Олександр Субботін Палацу силою своєї майстерності змогли достукатися до дитячих сердець та подарувати їм хвилини радості.

  

Факультет мистецтв