1 вересня з новим запалом і творчою енергією розпочався новий навчальний рік у Миколаївській філії Київського національного університеті культури і мистецтв.

 

Перший день нового навчального року в МФ КНУКіМ завжди проходить по-особливому. 2017 рік не став винятком.

В дружну, креативну студентську сім'ю влилося кілька сотень нових, талановитих особистостей. Кожен з них мріяв стати студентом і доклав максимум зусиль, щоб його мрія збулася.

 

Цей день - особливий для університету. День, коли першокурсників посвячують у студенти. День, який відкриває вир дорослого, самостійного життя, наповненою студентськими турботами і радощами.

 

 

 

 

 

Привітати нове поповнення прийшли: директор університету, перший заступник, декани факультетів, куратори груп, викладачі, батьки та рідні першокурсників.

Почесними гостями свята стали - начальник управління культури національностей та релігій Миколаївської обласної державної адміністрації, кандидат філософських наук, доцент Михайло Федорович Димитров та начальник управління з питань культури та охорони культурної спадщини Миколаївської міської ради Юрій Йосипович Любаров.

 

Шановні першокурсники! Бажаємо Вам креативних ідей, творчого натхнення, реалізації майбутніх планів та студентського кохання на все життя. Нехай навчання буде веселим та цікавим! В добрий час!

 

 

 

 

 

 

 

Факультет мистецтв