Студенти факультету менеджменту і бізнесу мали унікальну можливість познайомитися з успішним менеджером, компетентним лідером та харизматичною особистістю - БЕСПАЛОВИМ ОЛЕКСІЄМ ОЛЕКСАНДРОВИЧЕМ – першим заступником генерального директора ПАТ «Миколаївобленерго», екс-заступником голови Херсонської обласної державної адміністрації.

 

Під час зустрічі наш гість поділився своїм баченням менеджменту, як такого, проектного управління, фінансового планування, управління ризиками.

Особливого зацікавлення аудиторії викликало питання феномену лідерства, сильної та харизматичної особистості керівника, як компоненту ефективного менеджменту.

 

 

Від аудиторії звучало багато запитань щодо формального і неформального лідерства, складових авторитету керівника та шляхів його формування. 

Жвавої дискусії викликала проблема статусу жінки-лідера у сучасному українському суспільстві.

 

 

 

"Реальні приклади, якими поділився наш гість допомогли сформулювати у нас-студентів чітке розуміння того, для чого нам потрібне навчання і скільки насправді залежить від нас самих і нашого бачення свого професійного успіху. Адже, впевненість і успіх, які випромінює Олексій Олександрович передавалися нам, і ми були позитивно вражені його життєвим і професійним шляхом.

Дякуємо Вам, Олексій Олександрович, за зустріч, яка була надзвичайно цікавою та МЕГАПОЗИТИВНОЮ!!!", - поділилася власними враженнями студентка групи КББ-24М Альбіна Янкович.

 

 

Факультет мистецтв