Днями, у Миколаївській філії Київського національного університету культури і мистецтв пройшов щорічний поетичний конкурс "СТУДFEST-2017".

 

Організатор конкурсу - кандидат педагогічних наук, доцент кафедри соціально-гуманітарних дисциплін Гаврилова Олена Вікторівна, яка вже четвертий рік поспіль збирає талановиту молодь та влаштовує поетичні вечори.

Для студентів університету це вже стало своєрідною традицією, вони обожнюють збиратися на студфесті, слухати один одного та аналізувати як "виросли" за рік.

 

Учасниками заходу стали: Яновець Ірина, Виштак Анна, Челоусова Валерія, Нод’янош Катерина, Турбіна Юлія, Яковлєва Ліана, Кашлюк Юлія, Кривенко Максим, Гайновський Сергій, Крупа Олександр, Бутенко Сергій, Зубкова Марина, Тілабова Анна, Боришкневич Денис.

 

 З кожним роком поетичний конкурс становиться все краще і краще. Відмінною рисою "СТУДFEST - 2017" від інших років є те, що в цьому році були присутні ведучі, а саме студенти університету 3 курсу, кафедри культурно- дозвіллєвої діяльності, які вміло змогли підібрати особливі фрази до кожного молодого поета.

 

Після проведення заходу всі залишились у чудовому та піднесеному настрої, а учасники поетичного конкурсу отримали іменні сертифікати.

 

"Побачимось наступного року з новими поезіями", - каже організатор конкурсу, яка збирається і надалі проводити студфести для талановитої молоді.

 

Факультет мистецтв