10.11.2016 р. у Миколаївській філії Київського національного університету культури і мистецтв була проведена ІV Всеукраїнська науково-практична конференція «Сучасні тенденції розвитку туризму».

 

Девізом конференції була популяризація бренда «Миколаїв Туристичний».

 

В ході пленарного засідання обговорювалися проблеми і перспективи розвитку туризму в Україні на Миколаївщині.

Були представлені нові туристичні проекти: Проект велотраса «Миколаїв-Ольвія-Очаків», функціонування  сільського зеленого туризму на прикладі Спортивно-розважального центру «Істоки».

Особлива увага приділялася проблемам практичного застосування і реалізації проектів.

 

Обговорювалися питання вдосконалення інфраструктури міста та області.

Вже стало брендом позиціонування Миколаївської філії Київського національного університету культури і мистецтв як інформаційної комунікативної платформи, де обговорюються  перспективи розвитку туристичної індустрії Миколаївщини. 

Окремою темою прозвучали питання розвитку гастрономічного туризму Миколаєва.

Любаров Ю.Й., директор культурно-ігрового комплексу «Дитяче містечко «Казка»», представляв новий проект «Миколаївська кухня» як частина бренда «Миколаїв туристичний». Другий проект «Брячина» презентував Лайко С.В., директор комплексу «Брячина», який був присвячений тенденціям розвитку вуличного харчування.  

Результатом проведення конференції було підведення підсумків. Учасники конференції подякували керівництву вузу за можливість обговорити насущі проблеми і виявити нові тенденції в туристичній сфері. 

Активізувався підвищений інтерес студентства до туристичній сфері. Про це свідчить активна участь і презентація актуальних тем. Роботи студентів були яскравими, креативними з потенціалом реалізації нових туристичних продуктів. 

Родзинкою конференції стало презентування студентами готельно-ресторанної справи «Юшка по-Миколаївскі».   

 

 

   

 

 

 

  

  

  

 

  

 

 

 

 

 

Факультет мистецтв