4 жовтня 2016 року в МФ КНУКІМ, за ініціативою кафедри соціально-гуманітарних дисциплін, до 75-ї річниці з дня трагедії Бабиного Яру відбувся урок пам’яті для студентів 3 курсу МФ КНУКІМ.

Кандидат історичних наук Макарчук С.С. розповів студентам про перебіг трагічних подій, які відбулися Києві наприкінці вересня 1941 року, охарактеризував нацистський окупаційний режим в Україні, причини та наслідки масових розстрілів мирного населення і, зокрема, євреїв окупантами, зупинився на необхідності увічнення пам’яті жертв фашистського режиму.

Особливу зацікавленість у студентів визвали так звані «білі плями», пов’язані з висвітленням історії перебігу тих подій.

В ході обговорення історії Бабиного Яру присутні зупинились  на її уроках для сучасного українського суспільства в світлі подій, пов’язаних з агресією проти нашої країни.   

В рамках заходу була проведена презентація «Книги Пам’яті України. Миколаївська область», том 15, в якій на основі архівних документів розповідається про своєрідний «Бабин Яр» на Миколаївщині, де нацистами було в 1941-1944рр. закатовано та знищено понад 240 тисяч мирних жителів.

Студенти жваво відгукнулися про трагічні події в Бабиному Яру та на Миколаївщині.  

 

Факультет мистецтв