Студенти-КНУКіМівці не в перший раз стають почесними гостями Миколаївської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. О. Гмирьова. 

16 лютого 2017 року там відбувався інформаційний звіт закладу перед громадою за 2016 рік.

 

 

Робітники бібліотеки плідно працюють над розвитком та збереженням бібліотек  як у місті Миколаїв так і в  Миколаївській області.

В час електронних книг і інтернету ця задача не з легких.

 

На заході був наданий  час для виступу партнерам та співробітникам бібліотеки, також був представлений відео звіт про проведені заходи цього року. А саме:

- методична підтримка конкурсу «Допоможи своєму односельцю статиу часником Українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівства» . 

- участь у всеукраїнському досліджені «Незадоволений читацький попит на вітчизняну книжкову продукцію у бібліотеках України».

- обласне дослідження «Сучасний стан краєзнавчих фондів ЦБС Миколаївської області».

- конкурс професійної майстерності на кращий бук трейлер краєзнавчої книги серед бібліотек районних ЦБС області «Буктрейлер-сучасна медіа реклама книги та читання».

- презентації видань у рамках всеукраїнських книжкових турів.

Це лише деякі заходи проведені робітниками бібліотеки за 2016 рік.

 

Рік англійської мови в Україні не оминув і наукову бібліотеку ім. О. Гмирьова. На території бібліотеки працює центр  «Вікно в Америку», основним завданням якого є підвищення взаєморозуміння між США і Україною, а також забезпечити доступ до інформації за допомогою книг, програм та інших ресурсів для всіх громадян незалежно від їх соціального статусу, політичних поглядів і національності.

Інформація для сучасного суспільства настільки ж важлива, як і корисні копалини, енергетичні запаси та інші ресурси. 

Взагалі потоваришувати з книгою, розібратися у великому книжковому океані, здобути з нього дійсні літературні перлини допомагають читачеві співробітники бібліотеки. Бібліотекар бере на себе обов'язки посередника між читачем та духовністю, символом якої є книга.

 

Факультет мистецтв