Цікавим і насиченим стало життя студентів кафедри хореографії на минулому тижні. Кожен день був значною подією, хореографічним святом.

 

Студенти всіх курсів мали змогу представити на розсуд студентства, професорсько-викладацького складу і глядача свої виконавські та балетмейстерські вміння і навички, набуті під час навчання в Миколаївській філії Київського національного університету культури і мистецтв.

 

 

 

Свою виконавську майстерність було продемонстровано на відкритих практичних показах з фахових дисциплін «Теорія та методика викладання народно-сценічного танцю», «Теорія та методика викладання українського народно-сценічного танцю», «Методика виконання класичного танцю», «Методика виконання сучасного танцю».

 

 

 

Незабутнім був практичний показ хореографів з дисципліни «Мистецтво балетмейстера». Він дійсно став святом танцю, де було продемонстровано справжні перлини балетмейстерської майстерності. Всі хореографічні роботи студенти створювали самостійно під керівництвом завідувача кафедрою хореографії, кандидатом мистецтвознавства, професором Мерляновою О.А.

 

 

 

Вони запалили глядача зворушливими і незабутніми  творами, подарували насолоду своїм акторським талантом, увійшли в серце глядача неповторними хореографічними образами.

 

 

За рішенням професорсько-викладацького складу кафедри хореографії найкращі роботи увійдуть до звітного концерту кафедри, який відбудеться в березні 2017 року на сцені МФ КНУКіМ.

 

Факультет мистецтв