Для Миколаївської філії КНУКіМ стало вже доброю традицією щороку наприкінці вересня відмічати величні свята: Міжнародний День Музики, День вчителя та День бібліотекаря!

«Всіх, хто вміє відчувати і розуміти те вічне і прекрасне, що несе з собою музика! Всіх хто поєднав своє життя з професією педагога. Тих хто не мислить своє життя без прекрасної літератури, усіх, хто присутній у цій залі вітаємо зі святами!» - привітала всіх директор Миколаївської філії Київського національного університету культури і мистецтв, заслужений працівник культури України Наталія Вікторівна Федотова. 

Професія педагога несе значний вклад у розвиток України, формує нове покоління її громадян, передаючи кожній молодій людині неоціненний скарб високої освіченості, багатої духовності та прагнення змінювати на краще своє життя і долю своєї країни.                 

 

«Висловлюємо щиру вдячність за творчу, самовіддану працю, відповідальне ставлення до свого покликання, педагогічну майстерність і безкорисливе добро, які повсякчас ви даруєте своїм студентам», - висловив слова вдячності перший заступник  директора, заслужений працівник культури України Денис Олександрович Акманов.

Цей концерт став також своєрідним посвяченням в студенти першокурсників музичної кафедри: вокалістів та інструменталістів. Майже всі вони вже в складі оркестрів та ансамблів, вивчають новий концертний репертуар, активно приймають участь в заходах університету.                

«Дорогі першокурсники! Вступивши до університету, Ви стали нашими наступниками, продовжувачами і примножувачами багаторічних традицій. Саме Ви будете в подальшому приносити славу ВУЗУ», - з своїми словами побажань привітала декан факультету мистецтв, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри музичного мистецтва Олена Анатоліївна Піхтар. 

 

«Прийміть щирі вітання з професійним святом - Днем бібліотек!

Сучасні бібліотеки - справжні центри інтелектуального та духовного життя, одні з самих затребуваних установ культури. Здійснюючи свою просвітницьку місію, вони здатні зіграти найважливішу роль в розвитку освіти, науки і культури, завжди залишаючись гарантом цивілізованості суспільства.

Прийміть слова щирої вдячності, поваги і подяки за ваше служіння бібліотечній галузі області, щире бажання зберегти і передати інтелектуальне і духовне багатство. Бажаємо Вам доброго здоров'я, оптимізму, благополуччя, нових творчих здобутків і вдячних читачів!», - наголосила декан факультету менеджменту і бізнесу, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри документознавства та інформаційних систем Світлана Олександрівна Шуляк.

 

Низький уклін Вам, дорогі педагоги, за професіоналізм, витримку, терпіння, за любов до обраної справи, самовідданість і багатство душі.

Хай засіяна невтомною працею освітянська нива урожаїть новими талантами, яскравими особистостями та визначними перемогами й здобутками в житті, а слово вчителя буде завжди святим і чистим на землі. 

Бажаємо міцного здоров’я, щирої радості, безхмарних благословенних днів,творчої наснаги, нових педагогічних звершень заради рідного краю та незалежної України!

 

Факультет мистецтв