19 жовтня в нашому університеті пройшов дуже цікавий і смачний захід. Студенти 1, 2 і 3 курсів напряму підготовки «Готельно-ресторанна справа» креативно відсвяткували День Кухаря, який в Україні традиційно відзначають 20 жовтня. 

 

 

 

Під час заходу студенти презентували традиційні миколаївські страви, серед яких були такі: «Карасі на картоплі», «Картопляні розани з оселедцем», «Ікра баклажанна», «Огірки мариновані» та «Сємєчкі». 

 

Окрім миколаївських страв були презентовані так звані «студентські харчі». Виявилося, що наші студенти віддають перевагу таким стравам:  «Пельмені», «Картопля смажена», «Салат із сала», «Смажені макарони», «Пенне з грибами», «Бутерброди гострі».

 

 

 

 

Гості, які були присутні на святкуванні Дня Кухаря, продегустували та оцінили страви, приготовлені студентами. Кожна страва, представлена на заході, була оригінально оформлена і дуже смачна. 

 

  

Наприкінці заходу до нас завітав бармен з Херсону, колишній випускник нашого університету, котрий вразив усіх феєричним шоу.

 

 

Загалом, святкування пройшло дуже цікаво, весело і атмосферно. Всі присутні були у позитивному настрої, а головне - не голодні!

 

З нетерпінням чекаємо наступних заходів у нашому університеті!

 

Факультет мистецтв