В МФ КНУКіМ до дня кондитера студенти спеціальності « Готельно-ресторанна справа» провели свято «Солодкі мрії» та майстер-клас з організації Кенді-бару. Під час заходу усі присутні могли навчитись прикрашати стіл та готувати смаколики. А саме: кейкпопси, чізкейки, капкейки та надбання Миколаївської кухні – шоколадні цукерки з соняшниковим насінням. 

 

Кейкпопс - Cake Pops (з англ. Торт на паличці) - це кругле бісквітне тістечко на паличці, в глазурі, прикрашене кондитерською посипкою. Простіше кажучи, маленький тортик на паличці. 

 

 

 

Капкейк - американська назва кексу. Тістечко невеликого розміру, запечене в тонкому папері. Прикрашені вершковим кремом та мастикою. Кожен бажаючий намалював на мастиці свою емоцію, почуття, символ Миколаєва та емблеми, що відображають спеціальності університету. 

 

 

 

Чізкейк – страва європейської та американської кухні, що представляє собою десерт із сирної запіканки та тістечка суфле. Студенти внесли в процес приготування Миколаївські нотки – додавши ягоди та желе із шовковиці. 

 

Під час свята адміністрація та викладачі університету подякували активним студентам спеціальності «ГРС» за участь у житті університету, тому що не один захід МФ КНУКіМ не проходить без них. Вони життєрадісні та яскраві і працюють на результат, вони вже зараз є УСПІШНІИМИ. 

 

 

Студенти МФ КНУКіМ вітають всіх зпрофесійним святом - Днем кондитера!

  

 

Факультет мистецтв