На минулому тижні в рамках проходження ознайомчої практики студенти – першокурсники напряму підготовки "Готельно-ресторанна справа" відвідали популярний серед миколаївців фестиваль вуличної їжі «Брячина».

 

Дізнатись про враження ми мали змогу в одного зі студентів, який охоче ними поділився:

«Найперше, що помічаєш, або краще сказати відчуваєш на запах – це аромати м’яса і риби на грилі, різноманітні спеції та глінтвейн, які не могли залишити байдужим. Мені сподобалась різноманітність гастрономічних лавок, які представляли кафе, ресторани та нічні клуби міста, на мою думку це гарна ідея, тому що маєш можливість познайомитись з меню та стравами закладів в яких раніше не був, а для представників цих підприємств ресторанного господарства - завоювати нового клієнта. Ще одним приємним моментом була зустріч із засновником цього фестивалю Сергієм Лайко, який розповів про мотиви які надихали його на створення та основну концепцію фестивалю».

 

Підсумовуючі враження студентів від відвідин фестивалю можна сміливо сказати, що вони залишилися в захваті та не помилилися у виборі майбутньої професії.

 

Факультет мистецтв