Головна

dizain tvorche2

                                                                                                       Всі новини

 

  НОВИНИ

 

 

 

Подія!!!

У Миколаївській філії КНУКіМ був проведений конкурс між студентами напрямку навчання "Графічний дизайн", метою якого було створення логотипу для туристичного Миколаєва Детальніше..

 

 

 

 

 

Зимове свято музики

Традиційний концерт класичної музики, за участю студентів та викладачів Миколаївської філії КНУКіМ, відбувся в Лютеранській церкві Христа Спасителя Детальніше..

 

 

 

 

 

Сучасні тенденції розвитку туризму

У Миколаївській філії КНУКіМ 21 листопада відбулася V Всеукраїнська інтернет-конференція щодо питань розвитку туризму в Україні Детальніше..

 

 

 

 

 

Ми на практиці: КДД-асорті

Найяскравіщі моменти зимової практики студентів Кафедри культурології Миколаївської філії КНУКіМ Детальніше..

 

 

 

 

 

Із Дніпра - з перемогою!

У м. Дніпро відбувся ІIІ Всеукраїнський фестиваль-конкурс академічного музичного мистецтва «Дніпровські хвилі» де гідно показали себе  і студенти Миколаївської філії КНУКіМ Детальніше..

 

 

 

 

 

Запрошуємо у казку!

Завдяки студентам-культурологам, миколаївці поринули в атмосферу справжньої казки та отримали незабутні враження Детальніше..

 

 

 

 

 

Свято наближається

Вже традиційно новорічні розваги для студентів-культурологів Миколаївської філії КНУКіМ - це не тільки свято, але й практичні навички, які неможливо отримати на лекціях і семінарах Детальніше..

 

 

 

 

 

Знову серед найкращих

Студенти-КНУКіМівці гідно представили Миколаївську філію на V Всеукраїнському фестивалі-конкурсі народної хореографії ім. Павла Вірського Детальніше..

 

 

 

 

 

Туристичний хакатон: на старт!

У Миколаївськії філії КНУКіМ стартував новий, інноваційний, творчий проект - "Nik_перезавантаження" Детальніше..

 

 

 

 

 

"Не озирайся і мовчи" 

Письменник Максим Кідрук завітав сьогодні до Миколаївської філії Київського національного університету культури і мистецтв з презентацією нового роману Детальніше..

 

 

 

 

 

Обласний семінар-практикум: підводимо підсумки 

На базі Миколаївської філії КНУКіМ було проведено обласний семінар-практикум для керівників хореографічних колективів міста та області Детальніше..

 

 

 

 

 

Режисерська творчість хореографів 

Студенти Миколаївської філії КНУКіМ (група ТХН-44М) проявили свої постановочні і режисерські здібності у хореографічній виставі Детальніше..

 

 

 

 

 

Етнографічний ярмарок 

У Миколаївській філії КНУКіМ відбувся масштабний захід, в якому прийняли участь студенти ІІ курсу всіх напрямів підготовки Детальніше..

 

 

 

 

 

Відзвітували студенти-композитори 

Професор, заслужений працівник культури України Олександр Кузьмич Іванов, кафедра музичного мистецтва та студенти факультету мистецтв Миколаївської філії КНУКіМ підготували цікавий творчий західа Детальніше..

 

 

 

 

 

Святкуємо всією Україною 

Миколаївська філія КНУКіМ, як один із провідних вишів країни, долучилася до святкування в он-лайн режимі Всеукраїнського дня працівників культури та аматорів народного мистецтва Детальніше..

 

 

 

 

 

"Снігова королева 2017" 

Щорічно, наприкінці листопада, серед студентів навчальних закладів напрямку навчання "Перукарське мистецтво" проводиться конкурс «Снігова королева» Детальніше..

 

 

 

 

 

Музична імпреза від КНУКіМівців 

У рамках Всеукраїнського проекту «Музичний форум» кафедра музичного мистецтва факультету мистецтв Миколаївської філії КНУКіМ підготувала яскравий концерт Детальніше..

 

 

 

 

 

Диктант національної єдності 

9 листопада активні студенти та викладачі Миколаївської філії КНУКіМ отримали змогу перевірити свою грамотність - взяли участь у написанні радіодиктанту національної єдності Детальніше..

 

 

 

 

 

Конкурс «Фото-поезія»: підсумки 

9 листопада настав довгоочікуваний момент - оголошення результатів конкурсу, котрий тривав протягом вересня та жовтня, та відбулося нагородження переможців Детальніше..

 

 

 

 

 

Проект "Музичний форум-2017" 

У Миколаївській філії КНУКіМ, в рамках Всеукраїнського освітньо-мистецького проекту, відбулося два цікавих семінара-практикума Детальніше..

 

 

 

 

 

Info-Evolution або світське життя з кафедрою ІБАС 

В Університеті культури відбулася феєрична подія, організована творчою молоддю кафедри інформаційної, бібліотечної та архівної справи Детальніше..

 

 

 

 

 

Проектне навчання у системі університетської освіти

Викладачі кафедри культурології Миколаївської філії КНУКіМ поділилися зі своїми колегами-педагогами власним унікальним і цікавим досвідом Детальніше..

 

 

 

 

 

Зелений Миколаїв: шлях в майбутнє

Студенти кафедри дизайну Миколаївської філії КНУКіМ взяли участь у Х Миколаївських міських екологічних читаннях, що проходили у Центральній міській бібліотеці ім. М.Л. Кропивницького. Детальніше..

 

 

 

 

 

Перщі кроки до успішної кар'єри

Випускники одеських училищ, які забажали навчатися у Миколаївської філії КНУКіМ, завітали до творчого вишу на день відкритих дверей Детальніше..

 

 

 

 

 

Новий освітній простір

Студенти кафедри дизайну 3 курсу Миколаївської філії КНУКіМ приймали участь у семінарі «Новий освітній простір: початкова школа», де продемонстрували свої власні ескізи і проекти дизайну інтер’єрів Детальніше..

 

 

 

 

 

Твій перший вихід на сцену, студенте!

19 жовтня кафедра культурології Миколаївської філії КНУКіМ провела традиційне свято «Посвіта у студенти», і першокурсники гідно витримали своє перше творче випробування Детальніше..

 

 

 

 

 

ПЕРШОкурсно посвятили

Cтуденти-хореографи першого курсу Миколаївської філії КНУКіМ гідно витримали посвяту у свою цікаву і творчу професію Детальніше..

 

 

 

 

 

Страшно весело: як студенти Halloween святкували

Студентський парламент та власно самі студенти Миколаївської філії КНУКіМ організували масштабне дійство до свята Halloween Детальніше..

 

 

 

 

 

"GrillFest-2017" - the best!

Cтуденти МФ КНУКіМ кафедри готельно-ресторанного та туристичного бізнесу запроcили всіх бажаючих отримати смачні враження та прийняти участь у Фестивалі грилю Детальніше..

 

 

 

 

 

Допомагати легко. Разом ми зможемо!

За сприяння студентів МФ КНУКіМ на базі університету пройшла благодійна акція - ярмарок для збору коштів на лікування маленького Іллі Детальніше..

 

 

 

 

 

Краєзнавча подорож

Студенти-документознавці Миколаївської філії КНУКіМ взяли активну участь у краєзнавчому квесті на базі Миколаївської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. О. Гмирьова Детальніше..

 

 

 

 

 

До 80-річчя Миколавської обласної філармонії

Творчі колективи Миколаївської філії КНУКіМ взяли участь у феєричному святковому гала-концерті Детальніше..

 

 

 

 

 

Ольвія. Слідами античної цивілізації.. 

Студенти МФ КНУКіМ, разом з викладачами, здійснили подорож в селище Парутіно до Національного історико-археологічного заповідника "Ольвія" Детальніше..

 

 

 

 

 

Odessa Fashion Day 

Олександра Тариця, студентка 3 курсу Миколаївської філії КНУКіМ спеціалізації "Дизайн одягу та аксесуарів" продемонструвала на подіумі заходу ще одну свою вдалу колекцію Детальніше..

 

 

 

 

 

Опера по-одеськи 

Студенти-культурологи Миколаївської філії КНУКіМ відвідали всесвітньовідомий Одеський академічний театр опери та балету Детальніше..

 

 

 

 

 

Боятися не треба. СНІД і його профілактика 

У МФ КНУКіМ відбулася дуже цікава зустріч студентів з лікарем в області ВІЛ-СНіД у дітей і підлітків Говорун Оленою Валентинівною Детальніше..

 

 

 

 

 

Цікава статистика 

На базі університету культури відбувся ознайомлювальний семінар щодо діяльності органів державної статистики та специфіки статистичних спостережень в галузі туристичної діяльності Детальніше..

 

 

 

 

 

Тепер справжні студенти 

На кафедрі Інформаційної, бібліотечної та архівної справи Миколаївської філії КНУКіМ неймовірна подія: відбулася урочиста посвята першокурсників у студенти Детальніше..

 

 

 

 

 

Fabrica all for win 

Днями творча молодь Миколаївської філії КНУКіМ спеціалізації "Дизайн одягу та аксесуарів" отримала супер-досвід Детальніше..

 

 

 

 

 

З "Жовтою валізою" до #МФКНУКіМ за новими враженнями 

Студенти 4 курсу Миколаївської філії КНУКіМ провели цікаву екскурсію для Української Академії Лідерів Детальніше..

 

 

 

 

 

Волонтери поспішають на допомогу 

Студенти другого курсу напряму підготовки "Туризм" вирішили допомогти співробітникам зоопарку Детальніше..

 

 

 

 

 

Містичні чари нічного зоопарку 

Наприкінці вересня студенти Миколаївської філії КНУКіМ побували на цікавій нічній прогулянці Детальніше..

 

 

 

 

 

#activeMK: напрямок твого успіху 

Творча молодь Миколаївської філії КНУКіМ взяла активну участь у II Молодіжній конференції, що проводилася в рамках проекту «Active Mk» Детальніше..

 

 

 

 

 

Дизайнери-першокурсники у садовому центрі "Дача" 

Студенти напряму підготовки "Дизайн середовища" побували на екскурсії у мальовничому куточку біля с. Зайчевське - у Садовому центрі «Дача» Детальніше..

 

 

 

 

 

"Наявність якісної вищої освіти істотно впливає на кар’єрні перспективи" 

Студенти-ресторатори Миколаївської філії КНУКіМ познайомились з шеф–кухарем пабу «Хмільний Патрік» Варданом Детальніше..

 

 

 

 

 

Учителю вкраїнському хвала! 

Студенти Миколаївської філії КНУКіМ взяли участь у концерті до Дня вчителя, що пройшов у палаці культури "Корабельний" Детальніше..

 

 

 

 

 

Дизайнери, які "грають" в ігри 

У Миколаївській філії КНУКіМ відбулася зустріч студентів та викладачів з керівником компанії "Art-GS" Артемом Куценко Детальніше..

 

 

 

 

 

Свято у подарунок 

Студентська творча молодь Миколаївської філії КНУКіМ стала окрасою свята до Дня міста Нова Одеса Детальніше..

 

 

 

 

 

Туристичний "N-квест" - the best! 

Cтуденти-туризмознавці першого курсу запустили свій перший проект для всіх охочих першокурсників Миколаївської філії КНУКіМ – "Nквест" Детальніше..

 

 

 

 

 

Фестиваль національних культур 

Відбулася презентація стилізованих національних костюмів від студентів кафедри Дизайну Миколаївської філії КНУКіМ в рамках фестивалю національних культур "Дружба" Детальніше..

 

 

 

 

 

Подорож у світ меблевих технологій 

Студенти 1 курсу Кафедри дизайну здійснили подорож у світ меблевих технологій підприємства "Ренесанс"  Детальніше..

 

 

 

 

 

Місто сонця: Миколаєву виповнилося 228 років

Творча молодь Миколаївської філії КНУКіМ взяла участь у святкуванні Дня рідного міста  Детальніше..

 

 

 

 

 

«Вплив куріння, алкоголю та наркотиків на здоров’я людини»

У Миколаївській філії КНУКіМ відбулася зустріч студентів з Величко Оленою Олександрієвною  Детальніше..

 

 

 

 

 

FASHION network від Сергія Кулікова

У Миколаївській філії КНУКіМ відбулася зустріч студентів та викладачів з відомим стилістом українського та зарубіжного шоу-бізнесу  Детальніше..

 

 

 

 

 

Ганна Баштова: "Танець – це не просто рух, це ритм сучасного життя"

Кафедра хореографії МФ КНУКіМ продовжує проводити зустрічі студентів з цікавими особистостями міста Миколаєва, з тими, хто активно розвиває свою творчу діяльність і з задоволенням ділиться досвідом  Детальніше..

 

 

 

 

 

Міжнародний день студентського спорту

Студенти Миколаївської філії КНУКіМ взяли активну участь у цьому святі, яке вже не перший рік відзначається в Миколаєві  Детальніше..

 

 

 

 

 

Майстер-клас з дизайну одягу від художниці по костюмам

Випускниця кафедри декоративно-прикладного мистецтва МФ КНУКіМ Олена Рикусова познайомила студентів - дизайнерів одягу із художніми та технологічними особливостями сценічного театрального костюму  Детальніше..

 

 

 

 

 

«Миколаївська область-80: час, події, особистості»

Студенти Миколаївської філії КНУКіМ представляли результати своїх наукових досліджень на обласній науковій краєзнавчій конференції  Детальніше..

 

 

 

 

 

Студентський селфі-квест «Ми-COLA-їв»

>Напередодні Дня міста студенти Кафедри готельно-ресторанного та туристичного бізнесу влаштували селфі-квест, присвячений 228-річчю Миколаєва  Детальніше...

 

 

 

 

 

"Не бійтесь навчатися - вміння прийде з досвідом"

Викладачами кафедри готельно-ресторанного та туристичного бізнесу була проведена зустріч з президентом федерації бартендерів Миколаївської області Андрієм Капустяновим  Детальніше...

 

 

 

 

 

Захоплююча подорож у часі

Студентів-культурологів 1 курсу запросили дізнатися всі таємниці та загадки рідного міста  Детальніше...

 

 

 

 

 

Миколаїв в акварельних фарбах

Студенти та викладачі кафедри дизайну Миколаївської філії КНУКіМ відвідали відкриття персональної виставки акварелей «Мій Миколаїв» - художника, члена Спілки журналістів, члена Спілки фотохудожників, інженера-суднобудівника за фахом і мандрівника за покликанням Ю.М. Корольова  Детальніше...

 

 

 

 

 

Співпраця та обмін досвідом як шлях для розвитку

До Миколаївської філії КНУКіМ завітали директор, шеф-кухар та адміністратор ресторану «Мисливець», щоб поспілкуватися зі студентами кафедри готельно-ресторанного та туристичного бізнесу Детальніше...

 

 

 

 

 

Пізнавальна екскурсія до Дня рідного міста

Студенти Миколавсько філії КНУКіМ спробували себе у якості справжніх екскурсоводів на святі до Дня міста Детальніше...

 

 

 

 

 

Артем Свістун: «Давайте жити майбутнім»

На початку нового навчального року першокурсники МФ КНУКіМ відвідали Миколаївський академічний художній російський драматичний театр, побачили попередній показ спектаклю та поспілкувались з директором Артемом Олександровичем Свістуном Детальніше...

 

 

 

 

 

Мистецтво пісні - феномен української культури

Цікавою видалася творча зустріч з заслуженою артисткою України Оленою Леонідівною Бєлоусовою для студентів 1-го курсу спеціальності "Музичне мистецтво" Детальніше...

 

 

 

 

 

Зірки шоу-бізнесу – студентам МФ КНУКіМ

У рамках знайомства з видатними особистостями Миколаєва відбулася зустріч студентів-кнукімівців з випускником кафедри культурології Олегом Кошевим Детальніше...

 

 

 

 

 

Цікавий початок навчального року

Студенти Миколаївської філії КНУКіМ зустрілися з начальником управління культури, національностей та релігій Миколаївської обласної державної адміністрації, кандидатом філософських наук, доцентом -Димитровим Михайлом ФедоровичемДетальніше...

 

 

 

 

 

Крок назустріч

Кафедра культурології Миколаївської філії КНУКіМ провела зустріч студентів з начальником управління з питань культури та охорони культурної спадщини Миколаївської міської ради - Любаровим Юрієм ЙосиповичемДетальніше...

 

 

 

 

 

Робочий день успішної людини – або секрети керування часом від Вікторії Агаркової

Зустріч відбулася в рамках проекту спілкування молоді з успішними людьми Миколаївщини на базі Миколаївської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. О. Гмирьова Детальніше...

 

 

 

 

 

Зустріч з ведучим тренером

На численні прохання, кафедру хореографії Миколаївської філії КНУКіМ відвідав ведучий тренер спорт-клуба «L-фітнес», спеціаліст в галузі фізіології Детальніше...

 

 

 

 

 

Нове майбутнє ресторанного сервісу

Зустріч студентів 1 курсу Миколаївської філії КНУКіМ спеціальності Готельно-ресторанна справа з успішним миколаївським ресторатором Детальніше...

 

 

 

 

 

МФ КНУКіМ - НОВА ЕНЕРГІЯ!

1 вересня з новим запалом і творчою енергією студенти Миколаївської філії КНУКіМ відсвяткували День знань Детальніше...

 

 

 

 

 

"Вища освіта – це вдалий старт успішної кар’єри!"

В актовому залі Миколаївської філії КНУКіМ відбулося урочисте вручення дипломів випускникам 2017 року Детальніше...

 

 

 

 

 

Некласичний концерт класичної гітари

Вчора в вечері відбувся неймовірний концерт гітарної музики студентів Миколаївської філії КНУКіМ Детальніше...

 

 

 

 

 

Арт-майданчик у музеї

Творчий арт-майданчик у краєзнавчому музеї організували студенти та викладачі кафедри дизайну Миколаївської філії КНУКіМ Детальніше...

 

 

 

 

 

Мистецтво балетмейстера на "відмінно"

У Миколаївськії філії КНУКіМ відбувся звітній практичний показ студентів 1-4 курсів хореографічного відділення Детальніше...

 

 

 

 

 

Творчість без меж

Студенти-дизайнери одягу МФ КНУКіМ вразили якістю та креативністю своїх дипломних проектів Детальніше...

 

 

 

 

 

Режисери майбутнього

В актовій залі МФ КНУКіМ відбувся показ режисерських робіт студентів 3 курсу групи КДД-14М Детальніше...

 

 

 

 

 

Краса врятує світ

У Миколаївській філії КНУКіМ відбувся захист дипломних проектів студентів-перукарів 4 та 5 курсів Детальніше...

 

 

 

 

 

Вдалий початок - запорука успіху

Студенти-дизайнери 4 та 5 курсів Миколаївської філії КНУКіМ продемонстрували свої дипломні роботи Детальніше...

 

 

 

 

 

Чаруючі мелодії інструментальної музики

Факультет музичного мистецтва Миколаївської філії КНУКІМ провів звітний концерт студентів-інструменталістів Детальніше...

 

 

 

 

 

Миколаївські студенти влаштували мегамарш країн до Дня Європи

КНУКіМівці з розмахом відзначили День Європи, в рамках якого городяни ближче познайомилися з культурою і традиціями країн ЄС Детальніше...

 

 

 

 

 

Одне небо - один світ!

21 травня у с. Трихати Миколаївській області на відкритому просторі біля річки Південний Буг відбувся фестиваль повітряних зміїв «Tryhutty International Kite Festival 2017», активну участь у якому взяли студенти університету культури і мистецтв Детальніше...

 

 

 

 

 

"Пiвдень-style" 2017

18 травня відкрилася виставка викладачів та студентів кафедри дизайну Миколаївської філії КНУКіМ  Детальніше...

 

 

 

 

 

Поетичний конкурс "СТУДFEST-2017"

25 травня на базі Миколаївської філії Київського національного університету культури і мистецтв, силами викладачів та студентів було проведено щорічний поетичний конкурс Детальніше...

 

 

 

 

 

День науки в Миколаєві

Провідних педагогів Миколаївщини нагороджено почесними грамотами облдержадміністрації Детальніше...

 

 

 

 

 

Співочий іспит

Залік естрадно-вокального ансамблю студентів 2 курсу Миколаївської філії КНУКіМ Детальніше...

 

 

 

 

 

Джаз – це музика душі

Перлиною святкування Дня Європи в Миколаєві став концерт естрадно-джазового оркестру Миколаївської філії КНУКіМ  Детальніше...

 

 

 

 

 

Дві кулі у житті Курбаса

Цікаву творчу роботу, присвячену неоднозначній постаті Леся Курбаса, представили глядачеві студенти-культурологи  Детальніше...

 

 

 

 

 

"Циганське весілля" ГРСників

Творчий звіт групи ГРС-14М з предмету "Готельний сервіс" вразив запрошених гостей  Детальніше...

 

 

 

 

 

Raduzhnaya зустріч

Учасники фольклорного гурту з Нідерландів провели майстер-класи в межах освітньо-мистецького проекту  Детальніше...

 

 

 

 

 

Крізь минуле - в майбуття

Студенти кафедр культурно-дозвіллєвої діяльності, хореографії та музичного мистецтва презентували унікальний культурно-мистецький проект  Детальніше...

 

 

 

 

 

«Стан та перспективи розвитку культурологічної науки в Україні»

У Миколаївській філії КНУКіМ розпочала свою роботу ІІІ Всеукраїнська науково-практична конференція з питань культурології Детальніше...

 

 

 

 

 

Відкриття Універсіади

Вокальний ансамбль "Мальви" Миколаївської філії КНУКіМ взяв участь у відкритті студентсько-молодіжних спортивних змаганнь Детальніше...

 

 

 

 

 

Вітаємо переможців!

Вітаємо студентів Факультету менеджменту і бізнесу з перемогою у Всеукраїнській студентській олімпіаді Детальніше...

 

 

 

 

 

Міжнародна акція "Європейська ніч музеїв"

Спільний творчий проект кафедри культурно-дозвіллєвої діяльності Миколаївської філії КНУКіМ та комунального закладу культури «Миколаївський обласний художній музей ім. В.В. Верещагіна Детальніше...

 

 

 

 

 

Освіта-2017

У холі сесійної зали Миколаївської обласної ради розпочала свою роботу профорієнтаційна виставка «Освіта – 2017» Детальніше...

 

 

 

 

 

"Не спи, моє серце!.."

Миколаївців вразив яскравий концерт до 75-річчя від дня народження і 55-річчя творчої діяльності Заслуженого працівника культури України, лауреата Всеукраїнської премії ім. В.Гнатюка, професора Омеляна Шпачинського Детальніше...

 

 

 

 

 

ФЕЄРІЯ танцю 

Студенти та викладачі кафедри хореографії МФ КНУКіМ презентували Творчий проект, який неймовірно вразив глядачів Детальніше...

 

 

 

 

 

На хвилі нових перемог 

Ансамбль "CLASSIC GUITAR" Миколаївської філії КНУКіМ, днями повернувся з Німеччини, де приймав участь у XII Міжнародному фестивалі гітарного мистецтва Детальніше...

 

 

 

 

 

Знову серед кращіх 

Студенти-КНУКіМівці гідно представили Миколаївську філію на ІІ відбірковому турі V Всеукраїнського фестивалі-конкурсі народної хореографії ім. Павла Вірського Детальніше...

 

 

 

 

 

Браво, студенти! 

Палац культури та урочистих подій став творчим майданчиком для молодих, талановитих та завзятих виконавців - студентів вокального відділу кафедри ММ МФ КНУКіМ  Детальніше...

 

 

 

 

 

Нові форми освіти у галузі дизайну 

Cтуденти та викладачі кафедри дизайну прийняли участь у сучасному семінарі, присвяченому Дню Дизайнера Детальніше...

 

 

 

 

 

"Музичний drive-fest" - the BEST! 

Драйвовий музичний вибух влаштували студенти факультету мистецтв Миколаївської філії КНУКіМ Детальніше...

 

 

 

 

 

Святкування Дня кондитера в МФ КНУКіМ 

День кулінара яскраво, весело, креативно та смачно святкували студенти Факультету менеджменту і бізнесу Миколаївської філії КНУКІМ Детальніше...

 

 

 

 

 

Європейський вектор модернізації вищої бібліотечної освіти 

На базі Миколаївської філії КНУКіМ відбулося засідання Методичного об’єднання  завідувачів бібліотеками ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації Детальніше...

 

 

 

 

 

#МФ КНУКІМ# якісна сучасна європейська освіта

Кафедрою Документознавства та інформаційних систем було проведено міжвузівський вебінар з Олександрійським училищем культури  Детальніше...

 

 

 

 

 

Перший досвід та перші враження

Студенти першого курсу напрямку підготовки "Туризм" спробували свої сили в якості справжніх екскурсоводів Детальніше...

 

 

 

 

 

Пізнавальна екскурсія до музею 

Студенти-культурологи знайомилися з новими виставками та опробовували квест в Миколаївському обласному краєзнавчому музеї Детальніше...

 

 

 

 

 

Майстер-клас з писанкарства

Студенти МФ КНУКіМ організували майстер-клас з писанкарства та поробок до Великодня для дітей військовослужбовців Детальніше...

 

 

 

 

 

Дружать діти – дружать народи! 

КНУКіМівці відвідали Миколаївську обласну бібліотеку для дітей ім. В.О.Лягіна, де відбулося яскраве палке свято азербайджанської культури Детальніше...

 

 

 

 

 

«Відродження - спадщина»

Нещодавно відбулося відкриття виставки «Відродження - спадщина», яка вмістила в себе три дивовижних експозиції Детальніше...

 

 

 

 

 

"Не спи, моє серце!.."

Миколаївців вразив яскравий концерт до 75-річчя від дня народження і 55-річчя творчої діяльності Заслуженого працівника культури України, лауреата Всеукраїнської премії ім. В.Гнатюка, професора Омеляна Шпачинського Детальніше...

 

 

 

 

 

На конференції звучала флейта!

Студентка Миколаївської філії КНУКіМ Курченко Катерина (клас доц. ІвановоЇ В.Л.) з успіхом виступила на ІІ Всеукраїнській конференції молодих вчених Детальніше...

 

 

 

 

 

Зарубіжна та українська культура: питання теорії, історії, методики

Херсонського державного університету відбулася ІХ Всеукраїнська науково-практична конференція молодих учених та студентів Детальніше...

 

 

 

 

 

Жива бібліотека

Нещодавно студенти 3 курсу прийняли участь у цікавому проекті, організованому Науковою бібліотекою Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова Детальніше...

 

 

 

 

 

КНУКіМ – як стиль життя!

У суботу на День відкритих дверей до КНУКіМ завітали амбітні і талановиті абітурієнти з Миколаївської та Херсонської областей Детальніше...

 

 

 

 

 

"Музичний Форум 3.0"

У Миколаївської філії КНУКіМ, в рамках проекту "Музичний форум", відбувся цікавий семінар-практикум для керівників хорових колективів Детальніше...

 

 

 

 

 

Звучать народні інструменти

Студенти та викладачі Факультету мистецтв МФ КНУКіМ взяли участь у II Фестивалі виконавців на народних інструментах імені Григорія Манілова Детальніше...

 

 

 

 

 

Туризм без кордонів: особливості сучасного розвитку

Студенти факультету Менеджменту і бізнесу МФ КНУКіМ прийняли участь у засіданні клубу молодих науковців "Лідер" у МОУНБ ім. О. Гмирьова Детальніше...

 

 

 

 

 

Мистецько-творча лабораторія кафедри КДД

На базі Миколаївського обласного художнього музею ім. В.В. Верещагіна відбулося урочиста подія з 200-ої річниці від дня народження всесвітньо відомого художника-мариніста Івана Костянтиновича Айвазовського Детальніше...

 

 

 

 

 

"М. Лисенко – гетьман української музики"

Студенти Миколаївської філії КНУКіМ прийняли участь в заході з нагоди 175-річчя фундатора української класичної музики М.В. Лисенка Детальніше...

 

 

 

 

 

МФ КНУКіМ зустрічає майбутніх студентів!

Абітурієнти зі шкіл Миколаєва та області відчули неповторну творчу атмосферу на Дні відкритих дверей Детальніше...

 

 

 

 

 

Концерт у музеї

До 200-річчя від дня народження видатного художника Івана Айвазовського студенти Миколаївської філії КНУКіМ провели тематичний концерт у Миколаївському обласному художньому музеї ім. В. Верещагіна Детальніше...

 

 

 

 

 

Унікальні можливості разом з МФ КНУКіМ

На день відкритих дверей до Миколаївської філії КНУКіМ завітали випускники ліцеїв та коледжів зі всієї області Детальніше...

 

 

 

 

 

Майбутнім абітуріентам

Підготовчі КУРСИ для майбутніх студентів-ДИЗАЙНЕРІВ тривають. Приходьте! Детальніше...

 

 

 

 

 

"В тональності весни.."

В рамках Всеукраїнського освітньо-мистецького проекту, 14-15 березня у Миколаївській філії КНУКіМ продовжилася серія творчих зустрічей Детальніше...

 

 

 

 

 

«Центр міжнародного партнерства» на допомогу студентам

Студенти 5 курсу заочної форми навчання спеціальності «Інформаційна бібліотечна і архівна справа» стали учасниками цікавого тренінгу Детальніше...

 

 

 

 

 

Інформаційний звіт перед громадою

Студенти-КНУКіМівці не в перший раз стають почесними гостями Миколаївської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. О. Гмирьова Детальніше...

 

 

 

 

 

Проект "Музичний форум"

В рамках Всеукраїнського освітньо-мистецького проекту, 15,16 та 17 лютого Миколаївська філія КНУКіМ зустрічає гостей Детальніше...

 

 

 

 

 

Все починається з кохання

Студенти - культурологи взяли участь у культурно - розважальному заході до Дня закоханих Детальніше...

 

 

 

 

 

Ще один крок до успіху

Cтуденти 1 курсу МФ КНУКіМ  денної та заочної форми навчання підходять до кінцевої зупинки ознайомчої практики Детальніше...

 

 

 

 

 

Кохання врятує світ

Студенти МФ КНУКіМ відзначили День Святого Валентинастворивши справжнє свято для малюків Детальніше...

 

 

 

 

 

Герої Небесної Сотні живуть у наших серцях

Молодь університету приєдналася до вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні Детальніше...

 

 

 

 

 

Хореографи здобувають багаж практичних навичок

Молодь Факультету мистецтв МФКНУКіМ здобуває фахові навички в закладах культури та співпрацюючи з різноманітними дитячими колективами Детальніше...

 

 

 

 

 

Практичний КДД-MIKC

Найяскравіщі моменти зимової практики студентів Кафедри культурно-дозвіллєвої діяльності МФ КНУКіМ (фотозвіт)  Детальніше...

 

 

 

 

 

Медіамаркетінг: будуємо вірну SMM-стратегію

У МФКНУКіМ відбувся тематичний семінар-тренінг: як розробляти ефективні стратегії просування, отримувати реальні результати з мережі і формувати позитивний імідж бренду  Детальніше...

 

 

 

 

 

Фахові екскурси студентів-КНУКіМівців

Студенти Кафедри культурно-дозвіллєвої діяльності МФ КНУКіМ відвідали Краєзнавчий музей "Старофлотські казарми"  Детальніше...

 

 

 

 

 

Практика–досвід–професіоналізм

Студенти І-го курсу спеціальності "Готельно-ресторанна справа" продовжують формувати професійні навички під час навчально-виробничої практики  Детальніше...

 

 

 

 

 

Скарбничка практики

Майбутні документознавці познайомилися з особливостями функціонування Миколаївської обласної універсальної наукової бібліотеки імені О. Гмирьова  Детальніше...

 

 

 

 

 

Впевнені кроки до професії

Cтуденти 1 курсу денної та заочної форми навчання спеціальності «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» продовжили знайомство з обраним фахом  Детальніше...

 

 

 

 

 

Продовжується практика у майбутніх працівників інформаційної сфери

Стартував другий етап ознайомчої практики студентів 1 курсу денної та заочної форми навчання  Детальніше...

 

 

 

 

 

«Миколаїв любить Миколая»

Студенти 1 курсу спеціальності "Готельно-ресторанна справа" та "Туризмознавство" відвідали молодіжний фестиваль  Детальніше...

 

 

 

 

 

Ми на TV: звіт кддшників

У студентів МФ КНУКіМ напряму підготовки "Культорологія" продовжується зимова ознайомча практика Детальніше...

 

 

 

 

 

"Брячина" - смачного вам настрою!

Студенти-кнукімівці напряму підготовки "Готельно-ресторанна справа" відвідали популярний серед миколаївців фестиваль вуличної їж Детальніше...

 

 

 

 

 

Казкові європейські канікули

Наприкінці грудня відбулася незабутня поїздка до Європи студентів і педагогів університету.  Детальніше...

 

 

 

 

 

Практика - основна складова майбутньої майстерності

В рамках освітньо-професійної програми студенти кафедри культурно-дозвіллєвої діяльності розпочали зимові практичні зайняття  Детальніше...

 

 

 

 

 

Краса гуцульських Карпат: еко-етно-тур

В грудні студенти 1-2 курсу факультету менеджменту і бізнесу мали чудову нагоду поринути у загадковий світ гуцулів у рамках еко-етно-туру Детальніше...

 

 

 

 

 

Потяг Єднання «Труханівська Січ»

Днями, студенти-КНУКіМівці прийняли участь у Всеукраїнській національно-патріотичній благодійній акціії, яку організували волонтери та громадські діячі Детальніше...

 

 

 

 

 

Снігова королева 2016. Фінал.

У м. Києві відбувся фінал грандіозного, ювілейного, 5 щорічного конкурсу " Снігова королева". Детальніше...

 

 

 

 

 

Ще один цікавий екскурс 

Студенти-туризмознавці, в рамках ознайомчої практики, відвідали Миколаївську Астрономічну Обсерваторію Детальніше...

 

 

 

 

 

Тиждень – як одна мить 

Стартувала зимова практика студентів-документознавців Детальніше...

 

 

 

 

 

«Снігова королева 2016»

Щорічно, наприкінці листопада, серед студентів навчальних закладів напрямку навчання "Перукарське мистецтво" проводиться конкурс «Снігова королева 2016». Детальніше...

 

 

 

 

 

Битва модельєрів 2016

Днями, у Львові молоді модельєри і дизайнери одягу отримали шанс проявити себе Детальніше...

 

 

 

 

 

Наші майбутні студенти

До МФ КНУКіМ завітали завітали студенти другого курсу Миколаївського муніципального академічного коледжу Детальніше...

 

 

 

 

 

Майстер текстилю

Відбулась творча зустріч студентів-першокурсників кафедри дизайну із Заслуженим діячем мистецтв України, членом національної спілки художників України, майстром художньої обробки тканини Іваницькою Лідією Іванівною Детальніше...

 

  

 

 

"Мальви Миколаївщини"

7 грудня 2016 року у краєзнавчому музеї відкрилася виставка старшого викладача кафедри дизайну МФ КНУКіМ, члена Національної спілки художників України, лауреата премії молодих вчених Миколаївської області - Тригуб Олени Леонідівни Детальніше...

 

  

 

 

"#КращийСтудент"-2016

25 листопада КНУКіМівці взяли участь у конкурсі, де обирали кращих студентів Миколаївській області Детальніше...

 

 

 

 

 

«Снігова королева 2016»

Щорічно, наприкінці листопада, серед студентів навчальних закладів напрямку навчання "Перукарське мистецтво" проводиться конкурс «Снігова королева 2016». Детальніше...

 

 

 

 

 

До 25-ї річниці Збройних Сил України

Студентські колективи Миколаївської філії КНУКіМ напередодні свята завітали до Миколаївського спеціалізованого центру бойової підготовки авіаційних фахівців Детальніше...

 

 

 

 

 

Впевнений крок до успішного майбутнього

До МФ КНУКіМ завітали випускники Миколаївського вищого музичного училища Детальніше...

 

 

 

 

 

Важливість Прав людини

Цікавим і насиченим є життя студентів МФ КНУКіМ, вони взяли участь у проекті «Використання світового експертного досвіду та проведення публічних консультацій у процесі внесення змін до Конституції України» Детальніше...

 

 

 

 

 

Методика виконання танцю: практичний показ

Цікавим і насиченим стало життя студентів кафедри хореографії на минулому тижні - кожен день був значною подією, хореографічним святом Детальніше...

 

 

 

 

 

Новий імпульс до професійного самовдосконалення

5 грудня 2016 р. викладачі кафедри соціально-гуманітарних дисциплін провели кафедральний цикловий науково-методичний семінар «Евристичний підхід до формування компетентності майбутнього фахівця в сфері культури у процесі вивчення суспільних і гуманітарних дисциплін» Детальніше...

 

 

 

 

 

South of Ukraine Fashion Days 2016

Вже традиційно КНУКіМівці прийняли участь у Міжрегіональному фестивалі моди South of Ukraine Fashion Days (SUFD) Детальніше...

 

 

 

 

 

Добро і милосердя єднають серця

У Миколаївській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. О.Гмирьова відзначили Всесвітній день волонтера. Детальніше...

 

 

 

 

 

Новий імпульс до професійного самовдосконалення

5 грудня 2016 р. викладачі кафедри соціально-гуманітарних дисциплін провели кафедральний цикловий науково-методичний семінар «Евристичний підхід до формування компетентності майбутнього фахівця в сфері культури у процесі вивчення суспільних і гуманітарних дисциплін» Детальніше...

 

 

 

 

 

В Європу через бібліотеку

Викладачі та студенти факультету менеджменту і бізнесу Миколаївської філії КНУКіМ взяли участь у роботі семінару-практикуму Детальніше...

 

 

 

 

 

Сміх - найкращі ліки

Студенти І курсу спеціальності «Культурно-дозвіллєва діяльність» відвідали Обласну дитячу лікарню, на базі якої вони провели 2 розважально-ігрові програми Детальніше...

 

 

 

 

 

Поза часом і простором

Участь студентів МФ КНУКіМ у читацькій конференції «Поза часом і простором» (до 90-річчя від дня народження Олеся Бердника) Детальніше...

 

 

 

 

 

Гордість МФ КНУКіМ

На честь святкування Дня студента, в Миколаївському російською драматичному театрі відбулося урочисте вручення премій від мера міста Детальніше...

 

 

 

 

 

КДД-вечорниці

Викладачі та студенти кафедри культурно-дозвіллєвої діяльності організували яскраве свято українських вечорниць Детальніше...

 

 

 

 

 

«Снігова королева 2016»

Щорічно, наприкінці листопада, серед студентів навчальних закладів напрямку навчання "Перукарське мистецтво" проводиться конкурс «Снігова королева 2016» Детальніше...

 

 

 

 

 

"PRO-ДВИЖЕНИЕ Voise"-2016

Студентка Миколаївської філії КНУКіМ гідно представила рідний виш Детальніше...

 

 

 

 

 

Культура гостинності

Кафедрою соціально-гуманітарних дисциплін було проведено ряд заходів у формі нетрадиційних відкритих лекцій Детальніше...

 

 

 

 

 

Майбутнє графічного дизайну

Вітаємо першокурсників кафедри дизайну з першим успішним заліком Детальніше...

 

 

 

 

 

Свято інструментальної музики

В актовому залі Миколаївської філії КНУКіМ відбувся концерт студентів інструментального відділу Детальніше...

 

 

 

 

 

Конкурс «Краща кімната в гуртожитку»

Підведені підсумки конкурсу серед мешканців гуртожитків та визначені й нагороджені переможці конкурсу Детальніше...

 

 

 

 

 

Новий рівень наукової діяльності: телеміст Миколаїв – Полтава – Івано-Франківськ – Gorzów Wielkopolski

Викладачі та студенти факультету менеджменту і бізнесу взяли участь у Міжнародній науково-практичній конференції з проблем розвитку сучасного туризму Детальніше...

 

 

 

 

 

Дизайн Марини Сіренко

Студенти кафедри дизайну спеціалізації «Дизайн середовища» та «Графічний дизайн і реклама» відвідали майстер-клас відомого дизайнера Детальніше...

 

 

 

 

 

Зустріч з Першою леді України

Міжнародний день студента для молоді Миколаївської філії КНУКіМ був сповнений яскравими враженнями та подіями, однією з яких стала зустріч з Мариною Порошенко Детальніше...

 

 

 

 

 

Книгознавча школа

Бібліотека Миколаївської філії КНУКіМ презентувала студентам кафедри документознавства та інформаційних систем унікальне видання Детальніше...

 

 

 

 

 

Творча зустріч з поетом, публіцистом, перекладачем

У рамках тижня української мови та писемності кафедра документознавства та інформаційних систем провела зустріч студентів з поетом, публіцистом, есеїстом, перекладачем, лауреатом Шевченківської премії -  Кременем Дмитром Дмитровичем Детальніше...

 

 

 

 

 

Ландшафний дизайн від Алли Волик

Студенти кафедри дизайну спеціалізації «Дизайн середовища» відвідали майстер-клас відомого ландшафтного дизайнера Миколаївщини Детальніше...

 

 

 

 

 

Миколаївській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. О.Гмирьова – 135 років

Ювілей – це унікальна можливість підсумувати результати роботи, представити перед громадськістю напрацювання бібліотеки та плани на майбутнє Детальніше...

 

 

 

 

 

«Сучасні тенденції розвитку туризму»

В стінах МФ КНУКіМ відбулася IV Всеукраїнська науково-практична конференція щодо питань розвитку туризму в Україні Детальніше...

 

 

 

 

 

Родом з Миколаївщини: багатогранна постать Миколи Вінграновського в українській літературі та культурі

У рамках співпраці вишу зі школами, викладачі кафедри соціально-гуманітарних дисциплін МФ КНУКіМ та студенти 5 курсу, провели 14 листопада в гуманітарній гімназії № 2 м. Миколаєва літературно-мистецький квест щодо осмислення творчості видатного земляка, 80-ти річчя якого внесено урядом України в перелік пам’ятних дат 2016 р. Детальніше...

 

 

 

 

 

Зустріч з видатною особистістю

У Миколаївській філії КНУКіМ відбулася особлива зустріч - з начальником управління культури, національностей та релігій Миколаївської обласної державної адміністрації, кандидатом філософських наук, доцентом - Дімітровим Михайлом Федоровичем Детальніше...

 

 

 

 

 

"Золотий гомін української мови і писемності в стінах вишу культури і мистецтв граду Миколаїв"

9 листопада в МФ КНУКіМ широко відзначили тріаду значущих свят у національній культурі: День української мови і писемності, День Нестора-Літописця та День працівника культури Детальніше...

 

 

 

 

 

Круглий стіл: «Двомовність в Україні: реальність чи загроза?»

9 листопада 2016 року студенти 2 курсу спеціальностей«Туризм» та «Готельно-ресторанна справа» активно дискутували над проблемним питанням «Двомовність в Україні: реальність чи загроза?», організованого викладачем кафедри соціально-гуманітарних дисциплін Доній В.С. Детальніше...

 

 

 

 

 

Зі святом, шановні працівники культури!

В Миколаєві урочисто відзначили День працівників культури та аматорів народного мистецтва (фотозвіт) Детальніше...

 

 

 

 

 

«БОЯРСЬКИЙ ХРЕЩАТИК»

Студенти музичної кафедри взяли участь у Всеукраїнському конкурсі гітаристів та впевнено перемогли! Детальніше...

 

 

 

 

 

"О, ми вже в історії!"

Студенти кафедри дизайну взяли участь у ІV Всеукраїнському студентському конкурсі книжкового знаку пам’яті Фелікса Кідера Детальніше...

 

 

 

 

 

День педагогічного новаторства 

Днями відбувся науково-методичний семінар «День педагогічного новаторства» за участю доктора педагогічних наук, доцента, завідувача кафедрою культурно-дозвіллєвої діяльності Мозгового В.Л. Детальніше...

 

 

 

 

 

Скарбничка мудрості від Віри Іванівни Марущак 

Відбулася зустріч з членом Національної спілки письменників України, письменницею Миколаївщини з Вірою Іванівною Марущак Детальніше...

 

 

 

 

 

Закоханий в танець 

Відбувся творчий вечір, присвяченийя 50-річчю творчої діяльності та 70-річчю з дня народження балетмейстера, професора кафедри хореографії МФ КНУКІМ, Заслуженого працівника культури України Мерлянова Михайла Васильовича Детальніше...

 

 

 

 

 

Від традицій до новацій 

Миколаївська обласна універсальна наукова бібліотека ім. О. Гмирьова святкує своє 135-річчя Детальніше...

 

 

 

 

 

Микола Вінграновський – нове перезавантаження 

З нагоди 80-річчя М.С.Вінграновського кафедра соціально-гуманітарних дисциплін в особі професора Т.М.Пронь та старшого викладача Л.О.Бондар провели мультимедійну літературно-мистецьку акцію Детальніше...

 

 

 

 

 

Старий, добрий ДЖАЗ 

Музичний колектив Миколаївськоїй філії КНУКіМ "ГАРРИЧ бенд" відправив слухачів в подорож по жанрам джазу Детальніше...

 

 

 

 

 

Краса Актовського каньйону 

Студенти Миколаївської філії КНУКіМ отримали чудові враження від гостинності жителів села Актово, концертної програми, ярмарки, а найголовніше - від Актовського каньйону Детальніше...

 

 

 

 

 

Творчість збереже світ

Студенти кафедри дизайну Миколаївської філії КНУКіМ провели творчий майстер-клас для учнів Миколаївської  ЗОШ №6, проведений в межах програми «Допомога дітям учасників АТО». Детальніше...

 

 

 

 

 

Героїчна історія нашої землі у картинах Андрія Холоменюка

Студенти і викладачі кафедри дизайну відвідали виставку робіт відомого художника-баталіста Детальніше...

 

 

 

 

 

Заради життя

У Миколаївській філії КНУКіМ триває доброчинна акція - студенти здають свою кров, щоб допомогти тим, для кого вона буде порятунком Детальніше...

 

 

 

 

 

Презентуємо комунікаційний клуб «ТЕРИТОРІЯ – К»

29 жовтня в творчій гостинній МФ КНУКіМ відбулося перше засідання комунікаційного клубу живого зв’язку «Територія – К», клубу, – де трансформуються бар’єри формального спілкування: викладач (кафедра СГД) – студент (1-2 курс, факультету МіБ) та набувають іншого змісту: друзі й співтворці. Детальніше...

 

 

 

 

 

Постійний діалог та активна співпраця

У Миколаївській філії КНУКіМ традиційно проводяться різноманітні майстер-класи, квести та дні відкритих дверей для випускників не тільки шкіл, але й професійних училищ різного профілю Детальніше...

 

 

 

 

 

Конкурс поезії ім. Бойченка

Відбулось нагородження переможців VІ конкурсу української патріотичної сучасної поезії імені Валерія Бойченка до 25 річниці Незалежності України Детальніше...

 

 

 

 

 

День відкритих дверей у пенсійному фонді

Головне управління Пенсійного фонду України в Миколаївській області організувало зустріч зі студентами-документознавцями Детальніше...

 

 

 

 

 

ESTEL: майстер-клас від професійного стиліста

Відбулася довгоочікувана і грандіозна подія для майбутніх майстрів індустрії краси: майстер-клас від провідного стиліста компанії Estel Детальніше...

 

 

 

 

 

Дню захисника України - присвячуємо

13 жовтня кафедра соціально-гуманітарних дисциплін локально провела напередодні Дня захисника України презентацію книги про наших земляків «Миттєвості війни» для одинадцятикласників СШ № 53 м. Миколаєва. Детальніше...

 

 

 

 

 

Від серця до сердця

Студенти-першокурсники кафедри дизайну побули на відкритті авторської виставки «Від серця до сердця» - Заслуженого художника України Леонида Заборовського Детальніше...

 

 

 

 

 

«Let’s Do It, Ukraine – school recycling»

За активної участі МФ КНУКіМ відбувся прес-брифінг та тренінг в рамках Всеукраїнського проекту для шкіл #Let’s_Do_It_Ukraine Детальніше...

 

 

 

 

 

Тренінг з основ екскурсійної діяльності

12-13 жовтня на базі Миколаївської філії КНУКіМ проводиться тренінг з основ екскурсійної діяльності для студентів, викладачів, гідів, екскурсоводів та краєзнавців (фотозвіт) Детальніше...

 

 

 

 

 

Зоряний шлях книжки

Творча зустріч письменниці Євгенії Бардіної, книговидавця Ганни Румянцевої, бібліотекаря Тетяни Гервасьєвої з читачами: студентами факультету менеджменту і бізнесу МФ КНУКіМ Детальніше...

 

 

 

 

 

Студенти - воїнам: даруючи свято

Студентський колектив Миколаївської філії КНУКіМ, для військовослужбовців Миколаївського спеціалізованого центру бойової підготовки авіаційних фахівців Збройних Cил України, підготував святковий концерт Детальніше...

 

 

 

 

 

Вітаємо переможця!

Студенти університету успішних людей взяли участь у Першому фестивалі-конкурсі для творчої молоді «Серебряного века силует» Детальніше...

 

 

 

 

 

День Кухаря

Студенти 1, 2 і 3 курсів напряму підготовки «Готельно-ресторанна справа» креативно відсвяткували професійне свято Детальніше...

 

 

 

 

 

Zielone Miasto

Студенти і викладачі Миколаївської філії КНУКіМ 19-21 жовтня приймають участь у Міжнародному практичному семінарі по ландшафтному дизайну Детальніше...

 

 

 

 

 

Міжнародний семінар з ландшафтного дизайну

Студенти і викладачі кафедри дизайну спеціалізації «Дизайн середовища», в рамках участі у семінарі, відвідали розкішний Садовий центр «Дача» Детальніше...

 

 

 

 

 

КДД - вінегрет

20 жовтня студенти-"кддшники" гідно витримали посвяту у свою цікаву і творчу професію Детальніше...

 

 

 

 

 

Від автора до читача: діалог на сторінках

Творча зустріч письменниці Лілії Бондаренко,  з читачами: студентами 3 курсу  факультету менеджменту і бізнесу МФ КНУКіМ Детальніше...

 

 

 

 

 

Нове майбутнє туристичної сфери

Студенти-туризмознавці отримали чудову можливість відвідати тренінг під керівництвом тренера-маркетолога з Республіки Білорусь Світлани Кольцової Детальніше...

 

 

 

 

 

Посвята першокурсників-дизайнерів

Студенти кафедри дизайну зробили справжнє свято дизайнерам-першокурсникам Детальніше...

 

 

 

 

 

Урок пам'яті

Для студентів 3 курсу відбувся урок пам’яті до 75-ї річниці з дня трагедії Бабиного Яру Детальніше...

 

 

 

 

 

Посвята першокурсників у студенти кафедри ДІС

У актовому залі університету відбулося урочисте посвячення у першокурсники студентів спеціальностей «Документознавство та інформаційна діяльність» і «Книгознавство, бібліотекознавство та бібліографія» Детальніше...

 

 

 

 

 

З професіоналами -  до великого успіху!

Студенти МФ КНУКіМ День музики вже традиційно відзначають великою концертною програмою Детальніше...

 

 

 

 

 

Миттєвості війни...

Героїзм і трагедія: у Миколаївській філії КНУКіМ презентували книгу про участь жителів Миколаївської області в боротьбі за незалежність і територіальну цілісність України під час проведення АТО Детальніше...

 

 

 

 

 

Публічні слухання на тему розвитку туризму

Студенти 3 курсу спеціальності "Туризм" стали учасниками громадських слухань Детальніше...

 

 

 

 

 

І цікаво, і смачно

Вчора пройшов майстер –класс для студентів І курсу  готельно – ресторанної справи з приготування штруделів Детальніше...

 

 

 

 

 

Зустріч з ведучим тренером

Cтуденти кафедри хореографії зустрілись з ведучим тренером спорт-клуба «L-фітнес» Детальніше..

 

 

 

 

 

"Мої враження від майстер-класу"

Cтуденти дизайнери відвідали професійний майстер-клас Детальніше..

 

 

 

 

 

Творчість - безмежна

Студенти-першокурсники кафедри дизайну відвідали творчу майстерню Заслуженого художника України, члена національної спілки художників України Купцової Тетяни Михайлівни Детальніше...

 

 

 

 

 

Екскурс до Єланецьких степів

Першокурсникам МФ КНУКіМ випала нагода відвідати дивовижні місця нашої рідної Миколаївщини Детальніше...

 

 

 

 

 

АЛЕЯ МУЗ

В МФ КНУКіМ ідбулось урочисте відкриття постійнодіючої виставки скульптур, які виконали студенти 4 курсу кафедри дизайну Детальніше...

 

 

 

 

 

Поряд із скульптурами завмирає час

Студенти-першокурсники кафедри дизайну зустрілись у творчій майстерні із Заслуженим художником України Інною Вікторівною Макушиною Детальніше...

 

 

 

 

 

Святкування Дня туризму

Студенти та викладачі Кафедри менеджменту спеціальності "Міжнародний туризм" відзначили професійне свято Детальніше...

 

 

 

 

 

“Till people live, their language is alive” (M. Hrushevsky)

З нагоди року англійської мови в Україні та 150-річчя з дня народження М.Грушевського, студенти 1-2 курсів МФ КНУКіМ провели мовну естафету «Говоримо англійською». Фокус тема: «М. Грушевський: шлях видатного історика та політика»  Детальніше...

 

 

 

 

 

Підсумки конкурсу PANGRAM-2016

Вперше студенти дизайнери-графіки МФ КНУКіМ взяли участь у І Міжнародному студентському конкурсі з шрифту і каліграфії Детальніше...

 

 

 

 

 

Йти по землі ЛЮДИНОЮ..

У Миколаївській філії КНУКіМ відбулася особлива зустріч - з дуже цікавою та видатною постаттю міста Миколаєва та області,  Захарченко Олексієм Гавриловичем Детальніше...

 

 

 

 

 

Стартуємо: зустріч з омріяним вишем!

У Миколаївській філії КНУКіМ розпочалася серія пізнавальних ознайомчих квестів для майбутніх абітурієнтів Детальніше...

 

 

 

 

 

Магія перетворення: як досягати своїх цілей чарівним чином

У Миколаїській філії відбувся неординарний тренінг, що провела Master Practitioner of NLP, відомий письменник, журналіст, блогер, керівник успішних проектів – Євгенія Бардіна Детальніше...

 

 

 

 

 

Ефективний менеджер як феномен успішного управління

Студенти факультету менеджменту і бізнесу отримали унікальну можливість познайомитися з успішним менеджером, компетентним лідером та харизматичною особистістю - Беспаловим Олексієм Олександровичем Детальніше...

 

 

 

 

 

Туристична подорож до Херсонщини

КНУКіМівці відкрили туристичний сезон цікавою мандрівкою Детальніше...

 

 

 

 

 

Педагогічна майстерність викладача вищої школи

У Миколаїській філії КНУКіМ відбувся науково-методичний семінар для професорсько-викладацького складу Детальніше...

 

 

 

 

 

Шлях Майстра

У Миколаївській філії КНУКіМ відбувся урочистий концерт з нагоди 75-річчя від Дня народження заслуженого працівника культури України, професора, хорового диригента, педагога, фольклориста і композитора Омеляна Артемовича Шпачинського Детальніше...

 

 

 

 

 

Першокурсники: перші враження

Після першого тижня навчання у Миколаївській філії КНУКіМ студенти-першокурсники були проанкетовані Детальніше...

 

 

 

 

 

Новий формат неформальної освіти

5 і 6 вересня на Соборній площі відбулася Молодіжна конференція #Active_mk , метою якої є навчання молодих активістів нашого міста Детальніше...

 

 

 

 

 

Як КНУКіМівці День рідного міста святкували

Сьогодні Миколаєву виповнилось 227 років (фото).. Детальніше...

 

 

 

 

 

«Майстер-клас» від державного службовця

Студенти-першокурсники МФ КНУКіМ зустрілися з радником голови Миколаївської обласної ради з питань децентралізації Детальніше...

 

 

 

 

 

Майбутнє починається тут

Новий навчальний рік у Миколаївській філії КНУКіМ розпочався яскравим святом для першокурсників Детальніше...

 

 

 

 

 

Вечірка Першокурсників - Students Night @ Шторм

В одному з нічних клубів міста відбулася почесна посвята у студенти першого курсу МФ КНУКіМ Детальніше...

 

 

 

 

 

Вступна кампанія 2016

В університеті розпочалася вступна кампанія. Документи на вступ до вишів абітурієнти подають з 11 по 27 липня Детальніше...

 

 

 

 

 

Церемонія вручення дипломів 2016

Яскраве свято супроводжувалось гучними оплесками і яскравими спалахами фотооб’єктивів, які фіксували найважливіші моменти свята Детальніше...

 

 

 2016

 

 

Співати пісню треба серцем

У Миколаївській філії КНУКіМ відбувся академічний концерт студентів ІІ курсу спеціальності «Сольний спів» Детальніше...

 

 

 

 

 

За крок до мрії

Студенти успішно захистили свої дипломні проекти, над якими працювали ще з початку навчального року Детальніше...

 

 

 

 

 

Казки літнього саду

У Миколаївській філії КНУКіМ відбулась зустріч з Іриною Грунською – відомою дитячою письменницею Миколаївщини Детальніше...

 

 

 

 

 

«Південь-Style»

19 травня відкрилася виставка викладачів та студентів кафедри дизайну Миколаївської філії КНУКіМ Детальніше...

 

 

 

 

 

Чорнобаївський заспів

Студентський хоровий колектив та оркестр народних інструментів МФ КНУКіМ отримав нагороду на регіональному конкурсі хорового виконавства Детальніше...

 

 

 

 

 

«Перепрошивка» Олени Ольшанської

У Миколаївській філії КНУКіМ відбулась зустріч з молодою поетесою Оленою Ольшанською, яка презентувала збірку віршів Детальніше...

 

 

 

 

 

«У слові розкривається душа...»

Студенти-КНУКіМівці взяли активну участь в обласному літературно-мистецькому конкурсі творчих і наукових робіт Детальніше...

 

 

 

 

 

Мрію Жити!

За сприяння студентів МФ КНУКіМ в університеті пройшла благодійна акція Детальніше...

 

 

 

 

 

«Google Map Maker Ukraine community»

Cтуденти факультету Менеджменту і бізнесу МФ КНУКіМ взяли участь у тренінгу, який проводила компанія Google  Детальніше...

 

 

 

 

Туристична мандрівка до Білгород-Дністровського

Студенти Факультету менеджменту і бізнесу разом з викладачами  побували на захоплюючій екскурсії  Детальніше...

 

 

 

 

 

"OSCARS PARTY"

В університеті днями пройшов захід «Церемонія нагородження Оскара», проведений групою Т-13 у лабораторії готельно-ресторанної справи  Детальніше...

 

 

 

 

«На один укус»

Студенти-КНУКіМівці першого курсу груп ГРС-15 і Т-25 організували для всіх бажаючих захоплюючий фуршет-коктейль  Детальніше...

 

 

 

 

Наш музичний «perpetuum mobile»

Квартет Миколаївської філії КНУКІМ став призером міжнародного конкурсу баяністів-акордеоністів у м. Дрогобичі  Детальніше...

 

 

 

 

Культурно-освітній візит до Європи

Студенти факультету Менеджменту і бізнесу стали учасниками програми, що була запропонована  Вищою школою управління та адміністрації у м. Ополе  Детальніше...

 

 

 

 

Усе моє, все зветься - Україна!

Свій 45-річний ювілей Миколаївська філія Київського національного університету культури і мистецтв відсвяткувала яскравим звітним концертом  Детальніше...

 

 

 

 

"South of Ukraine Fashion Days. 7 season"

Вже традиційно КНУКіМівці прийняли участь у Міжрегіональному фестивалі моди South of Ukraine Fashion Days (SUFD)  Детальніше...

 

 

 

 

Європейська політика модернізації вищої освіти

Викладачі та студенти факультету менеджменту і бізнесу прийняли участь у засіданні наукової студії, що було приурочене до Дня науки в Україні  Детальніше...

 

 

 

 

Філософська абетка. Арт-формат

До бібліотеки МФ КНУКіМ передано цікаве видання доктора педагогічних наук, доцента, завідуючої кафедри філософії КНУКіМ Катерини Михайлівни Кириленко  Детальніше...

 

 

 

 

«Історичний Миколаїв: Велика Морська»

Молодіжні студентські команди Миколаєва взяли участь у історичному foot-квесті  Детальніше...

 

 

 

 

До свята Перемоги!

Із нагоди 9 травня - Дня Перемоги, молодь МФ КНУКіМ презентувала миколаївцям святковий концерт  Детальніше...

 

 

 

 

"ПроDISIGN" 

Наприкінці квітня в рамках Міжнародного дизайн-форума "ПроDISIGN" відбувся масштабний конкурс дизайнерів одягу  Детальніше...

 

 

 

 

У МФ КНУКіМ обговорили стан та перспективи розвитку культурологічної науки в Україні 

В стінах Миколаївської філії відбулася ІІ Всеукраїнська науково-практична конференція щодо питань розвитку культурологічної науки в Україні  Детальніше...

 

 

 

 

"Чистий Кінбурн" 

В рамках Всеукраїнської акції «Зробимо Україну чистою разом!», відбулася соціально - екологічна акція з прибирання природних прибережних територій і місць відпочинку  Детальніше...

 

 

 

 

Фотоконкурс «Селфі з книгою». Фінал 

У рамках святкування 45-річчя з дня заснування Миколаївської філії КНУКІМ було підведено підсумки фотоконкурсу «Селфі з книгою»  Детальніше...

 

 

 

 

Народний талант «Миколаїв-Трицвіт» 

У Палаці культури «Молодіжний» відбувся звітний концерт народного ансамблю танцю «Миколаїв-Трицвіт» Миколаївської філії КНУКіМ  Детальніше...

 

 

 

 

Фестиваль-конкурс виконавців «Золота струна» 

Оркестр народної та популярної музики МФ КНУКіМ взяв участь у відкритому Фестивалі-конкурсі виконавців на народних інструментах  Детальніше...

 

 

 

 

Абітурієнт – 2016! 

16 квітня Миколаївська філія Київського національного університету культури і мистецтв гостинно відчинила свої двері талановитим та креативним абітурієнтам міста та області  Детальніше...

 

 

 

 

Тобі наші серця, Україно! 

У Київському будинку вчителя відбувся концерт за участю студентського народного хору МФКНУКіМ  Детальніше...

 

 

 

 

З музичного конкурсу – з ПЕРЕМОГОЮ! 

Студентка 2 курсу МФ КНУКіМ взяла участь у проекті «Зірки XXI століття»  Детальніше...

 

 

 

 

Поетичні світи Наталі Іванової 

Відбулася творча зустріч студентів кафедри документознавства з відомою Миколаївською поетесою Наталією Івановою  Детальніше...

 

 

 

 

Музичні дарунки від «Біс-квартету» 

Миколаївська філія КНУКіМ представила слухачам молодий, але дуже талановитий інструментальний колектив  Детальніше...

 

 

 

 

Віват, актори, віват! 

До Всесвітнього дня театру творчо долучилися і студенти Миколаївської філії Київського національного університету культури і мистецтв  Детальніше...

 

 

 

 

"SCHOOL BOOK CROSSING" - свято нагородження переможців 

Церемонія нагородження переможців конкурсу "SCHOOL BOOK CROSSING", що виник за ініціативі студентів МФ КНУКіМ, відбулася у м. Херсон  Детальніше...

 

 

 

 

Зустріч з Дарою Корній 

У стінах Миколаївської філії Київського Національного університету культури і мистецтв відбулась зустріч студентів з талановитою українською письменницею Дарою Корній  Детальніше...

 

 

 

 

Дзвени, бандуро! 

Студенти кафедри музичного мистецтва Миколаїської філії КНУКіМ гідно продемонстрували свою майстерність на святі бандурного мистецтва «Дзвени, бандуро!»  Детальніше...

 

 

 

 

Нам підкорюються музичні Олімпи 

Студенти кафедри музичного мистецтва беруть активну участь у конкурсах виконавців на духових інструментах та перемагають!  Детальніше...

 

 

 

 

«Правда і краса Японії» 

В Миколаївській філії КНУКіМ відбулася презентація книги доктора історичних наук, професора кафедри соціально-гуманітарних дисциплін Пронь Сергія Вікторовича  Детальніше...

 

 

 

 

«Коблево»: неймовірні враження і цікавий досвід 

Молодь МФ КНУКіМ здобула цінний практичний досвід, відвідавши відомі заводи «Радсад» та «Коблево»  Детальніше...

 

 

 

 

«Марево туману» 

Студенти кафедри Документознавства та інформаційних систем завітали до Миколаївської обласної бібліотеки для юнацтва на презентацію книги миколаївського письменника  Детальніше...

 

 

 

 

Миколаївській філії КНУКіМ – 45!!!

Миколаївська філія Київського національного університету культури і мистецтв розпочала святкування 45-річного ювілею  Детальніше...

 

 

 

 

ArtFest Design 2016

Талановиті дизайнери Миколаївської філії КНУКіМ знову прийняли участь у Фестивалі молодих дизайнерів  Детальніше...

 

 

 

 

Пріоритет №1!

Вступники 2016 року познайомилися із Миколаївською філією Київського національного університету культури і мистецтв на Дні відкритих дверей  Детальніше...

 

 

 

 

МФ КНУКіМ - це твоє майбутнє!

Випускники училищ, що готують фахівців різних спеціальностей, забажали навчатися у Миколаївської філії КНУКіМ  Детальніше...

 

 

 

 

Музика єднає нас

В концертному залі Миколаївської філії КНУКіМ відбувся святковий концерт студентів інструментального відділу  Детальніше...

 

 

 

 

«ОК!»: з музикою до мрій!

Дует гітаристів «ОК!» Миколаївської філії Київського національного університету культури і мистецтв завоював признання публіки та професійних музикантів  Детальніше...

 

 

 

 

Впевнені кроки до обраної професії

На черговий День відкритих дверей до МФ КНУКіМ завітали вихованці коледжів, училищ, технікумів Миколаєва з кваліфікацією «Молодший спеціаліст»  Детальніше...

 

 

 

 

Коли потрібна допомога

Миколаївські студенти-дизайнери зачісок за допомогою мистецтва збирають кошти хворим діткам  Детальніше...

 

 

 

 

Міжнародний культурно-освітній візіт до Європи

Передноворічний екскурсійно-інформаційний тур Європою здійснили студенти і викладачі Факультету менеджменту і бізнесу МФ КНУКіМ  Детальніше...

 

 

 

 

Історичними шляхами Миколаївщини

Студенти в рамках ознайомчої практики знову побували у "Старофлотських казармах"  Детальніше...

 

 

 

 

Дегустаційний тур до краю натурального виноробства

Студенти Факультету менеджменту і бізнесу МФ КНУКіМ під час ознайомчої практики переймали досвід з організації виробництва вин та майстерності сомельє  Детальніше...

 

 

 

 

Львівська подорож

Пізнавальні екскурсії студентів МФ КНУКіМ в рамках програми зимової практики продовжуються  Детальніше...

 

 

 

 

Вітаємо з Ювілеєм!

Студенти філії привітали викладачів і студентів Вищого професійного училища №21 з ювілеєм  Детальніше...

 

 

 

 

Мандруючи дивовижною Європою

Львів-Ополе-Прага-Париж-Діснейленд-Дрезден-Краків.. Студенти нашого університету змогли побачити і відчути культуру, звичаї та традиції різних європейських міст  Детальніше...

 

 

 

 

Подорож до «Буквиці»

Студенти в рамках ознайомчої практики,відвідали справжнє царство книг – книжковий магазин «Буквиця», який приємно здивував  Детальніше...

 

 

 

 

Продовжуємо крокувати до професійного життя

Майбутні документознавці під час навчально-ознайомчої практики відвідали Управління соціальних виплат і компенсацій  Детальніше...

 

 

 

 

Професія з точки зору практиканта

Першокурсники-документознавці факультету Менеджменту і бізнесу зустрілися з начальником Управління культури  Детальніше...

 

 

 

 

Зимова подорож до Львова

У Миколаївській філії розпочалася серія пізнавальних екскурсій в рамках програми зимової практики  Детальніше...

 

 

 

 

Вивчення нових горизонтів в сфері профорієнтації

Документознавці на практиці ознайомилися з роботою Миколаївського обласного центра зайнятості.  Детальніше...

 

 

 

 

Стартувала практика першокурсників-кнукімівців

Практика першокурсників стартувала на базі Миколаївської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Гмирьова  Детальніше...

 

 

 

 

Зимові викрутаси

Завдяки студентам, миколаївці поринули в атмосферу справжньої казки та отримали незабутні враження  Детальніше...

 

 

 

 

Ресторанний бізнес очима майбутніх фахівців

Під час ознайомчої практики студенти-першокурсники побували в декількох найвідоміших закладах Миколаєва  Детальніше...

 

 

 

 

Українська книга та преса на Миколаївщині

Документознавці на практиці відвідали профільну IV Регіональну виставку-форум  Детальніше...

 

 

 

 

Наукова бібліотека – знахідка для сучасних студентів!

В рамках практики студенти-першокурсники відвідали Наукову бібліотеку одного з миколаївських вишів  Детальніше...

 

 

 

 

Архів – скарбниця національної спадщини

У студентів факультету Менеджменту і бізнесу продовжується ознайомча практика  Детальніше...

 

 

 

 

Вивчаємо історію разом з краєзнавчим музеєм

Першокурсники-документознавці факультету Менеджменту і бізнесу відвідали Миколаївський обласний краєзнавчий музей  Детальніше...

 

 

 

 

Ринок праці потребує рішень та прогнозувань

Зустріч представників МФ КНУКіМ та інших провідних навчальних закладів Миколаєва за круглим столом  Детальніше...

 

 

 

 

На хвилі нових відкриттів

У Миколаївській філії розпочалася серія пізнавальних ознайомчих квестів для майбутніх абітурієнтів  Детальніше...

 

 

 

 

Сучасні тенденції розвитку туризму

В стінах МФ КНУКіМ відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція щодо питань розвитку туризму в Україні  Детальніше...

 

 

 

 

Історія розмовляє з нами через документи..

Зустріч з завідувачем відділу «Реабілітація історією» Обласного центру пошукових досліджень дуже вразила студентів-першокурсників  Детальніше...

 

 

 

 

Музика єднає нас (Миколаїв - Олександрія)

Відбувся творчий звіт випускників Олександрійського училища культури, а нині студентів кафедри Музичного мистецтва МФ КНУКіМ у м. Олександрії  Детальніше...

 

 

 

 

Вчитель з великої літери

Зустріч студентів факультету Менеджменту і бізнесу із онуком відомого публіциста та письменника  Детальніше...

 

 

 

 

Танцювальне «PROДВИЖЕНИЕ»

Студенти Миколаївської філії КНУКіМ змагалися за звання "Кращої танцювальної пари"  Детальніше...

 

 

 

 

Перукар для Снігової королеви

Півфінал наймасштабнішого конкурсу-фестивалю перукарського мистецтва відбувся у МФ КНУКіМ  Детальніше...

 

 

 

 

Зустріч поколінь

Cтуденти-дизайнери побували на відкритті виставки німецьких художників  Детальніше...

 

 

 

 

КНУКіМ – більше ніж освіта

21 листопада до КНУКіМ на День відкритих дверей завітали більше ста випускників коледжів, училищ, технікумів Миколаєва з кваліфікацією «Молодший спеціаліст»  Детальніше...

 

 

 

 

Скажемо «ні» дезінформації!

У стінах МФ КНУКіМ відбулася цікава зустріч із працівниками Херсонської обласної бібліотеки для юнацтва імені Б. Лавреньова  Детальніше...

 

 

 

 

Модний фест Volkswagen South of Ukraine Fashion Days 2015

На три дні Миколаїв став центром fashion-індустрії і зібрав всіх модників Півдня України і гостей з різних куточків країни  Детальніше...

 

 

 

 

"Ви не самі. Ми поряд з вами"

Студенти МФ КНУКіМ прийняли рішення проводити благодійні акції для збору коштів на допомогу хворим дітям  Детальніше...

 

 

 

 

Почесні нагороди студентів МФ КНУКіМ

Cтудентка МФ КНУКіМ отримала почесну нагороду - стипендію міського голови  Детальніше...

 

 

 

 

Народний художник України

Заслуженому художникові України, викладачу Кафедри дизайну Миколаївської філії КНУКіМ Юрію Макушину присвоїли почесне звання  Детальніше...

 

 

 

 

Майстер-клас з карвінгу

Миколаївській філії КНУКіМ відбувся майстер-клас «Основи карвінгу. Вирізання прикрас із моркви»  Детальніше...

 

 

 

 

Майстер-клас «Вирізання прикрас з овочів»

Майстер-клас, який продемонстрували студентки 4-го курсу для першокурсників напрямів підготовки «Туризм» та «Готельно-ресторанна справа»  Детальніше...

 

 

 

 

Майстер-клас Ірини Солнцевої

Майстер-клас з валяня від студентки третього курсу спеціалізації «Дизайн одягу» Ірини Солнцевої  Детальніше...

 

 

 

 

Свято в подарунок до дня працівників сільського господарства

Колектив Миколаївської філії КНУКіМ щиро привітав працівників селища Мостове  Детальніше...

 

 

 

 

«VIVAT, CRESCAT, FLOREAT BIBLIOTHECA» - Хай живе, росте, квітне бібліотека!

Областна бібліотека у тісному колі друзів відсвяткувала 134-ту річницю із дня свого заснування  Детальніше...

 

 

 

 

Розвиток підприємництва в Україні

Студенти-економісти Миколаївської філії КНУКіМ побували на профоріентованому тренінгу  Детальніше...

 

 

 

 

Вітаємо!

Вітаємо Омеляна Артемовича з отриманням почесної нагороди!  Детальніше...

 

 

 

 

Одеська естетика у Миколаєві

Студенти Кафедри дизайну МФ КНУКіМ побували одночасно на трьох художніх виставках  Детальніше...

 

 

 

 

День працівника культури в МФ КНУКіМ

У Миколаївській філії КНУКіМ відбувся урочистий захід з нагоди професійного свята  Детальніше...

 

 

 

 

Новий вибір – новий шанс!

На черговий День відкритих дверей до Київського університету культури завітали учні шкіл, вихованці вищих професійних училищ і коледжів із Миколаєва та Херсону  Детальніше...

 

 

 

 

Незвичайна ніч, або звичайна містика

Студенти Миколаївської філії КНУКіМ відсвяткували Halloween  Детальніше...

 

 

 

 

Щиро вітаємо "авіаторів"

Студенти філії привітали військовослужбовців з 56-річчям спеціалізованого центру бойової підготовки авіаційних фахівців Повітряних Сил ЗС України  Детальніше...

 

 

 

 

Лиманські зорі

Поздоровляємо наших студентів - переможців І Регіонального відкритого фестивалю  Детальніше...

 

 

 

 

День баянного мистецтва у Миколаївській філії КНУКіМ

У Миколаївській філії КНУКіМ відбулася творча зустріч студентів із Квартетом баяністів Національної філармонії України  Детальніше...

 

 

 

 

Молодь і читання: криза чи зміна формату?

Студенти МФ КНУКіМ були запрошені до Миколаївської обласної універсальної наукової бібліотеки імені О. Гмирьова на читацьке віче  Детальніше...

 

 

 

 

Майстер-клас Рафаеля Петі для студентів МФ КНУКіМ

Студенти першого та другого курсів кафедри Дизайну отримали ще одну унікальну можливість поспілкуватись з керівником фірми еко-будівництва  Детальніше...

 

 

 

 

На хвилі нових відкриттів

У Миколаївській філії розпочалася серія пізнавальних ознайомчих квестів для майбутніх абітурієнтів  Детальніше...

 

 

 

 

І знову виступ на "БІС"!

приміщенні Херсонського училища культури відбувся концерт ансамблю народних інструментів кафедри Музичного мистецтва  Детальніше...

 

 

 

 

МИСТЕЦТВО – ВІЧНЕ

Cтуденти-дизайнери відвідали виставку, пам'яті художника Андрія Антонюка  Детальніше...

 

 

 

 

Натхненні Музою мистецтва

Викладачі кафедри Дизайну вразили гостей виставки майстерністю своїх творчих робіт  Детальніше...

 

 

 

 

DESIGN FEST 2015

Майстер-клас з обробки тканини від викладачів кафедри Дизайну зацікавив старшокласників  Детальніше...

 

 

 

 

Зустріч з письменниками

Цікаву зустріч з письменниками сучасності відвідали студенти Миколаївської філії  Детальніше...

 

 

 

 

Стираємо відстань інформаційними технологіями

Студенти кафедри Документознавства та інформаційних систем взяли участь у веб-конференції з Публічною бібліотекою Вашингтона  Детальніше...

 

 

 

 

Туристична мандрівка

Студенти Миколаївської філії КНУКіМ відкрили туристичний сезон цікавою мандрівкою  Детальніше...

 

 

 

 

Філософія митців доби Відродження

Студенти філії прийняли активну участь у філософському семінарі-уконференції  Детальніше...

 

 

 

 

Шлях до професійних висот

Студенти-документознавці відвідали Миколаївську державну адміністрацію  Детальніше...

 

 

 

 

Імідж сучасного лідера

У приміщенні МФ КНУКіМ пройшов черговий тренінг для студентських лідерів вищих навчальних закладів Миколаєва  Детальніше...

 

 

 

 

ПЕРШОкурсна посвята КДД

Cтуденти-культурологи першого курсу гідно витримали посвяту у свою цікаву і творчу професію  Детальніше...

 

 

 

 

Міжнародний день музики в МФ КНУКіМ

Студенти МФ КНУКіМ День музики вже традиційно відзначають великою концертною програмою  Детальніше.. .

 

 

 

 

Почесне нагородження 100 кращих освітян

З нагоди Всеукраїнського Дня освітян визначено сто кращих педагогічних працівників області  Детальніше...

 

 

 

 

Посвята в студенти – ерудованого ДМ та елітного КББ!

Першокурсники кафедри Документознавства та інформаційних систем пройшли обряд посвяти у студенти  Детальніше...

 

 

 

 

Все починається з книги

Першокурсникам Миколаївської філії запропонували взяти участь в пізнавальній та захоплюючій інтерактивній командній грі  Детальніше...

 

 

 

 

Зустріч друзів на фестивалі-джамборі

Студенти філії проявили себе на XVI традиційному Обласному скаутському фестивалі  Детальніше...

 

 

 

 

Виховання культури читання у сучасній бібліотеці

Викладачі кафедри Документознаства та інформаційної діяльності прийняли участь у роботі бібліотечної секції  Детальніше...

 

 

 

 

До Дня партизанської слави

Студенти Миколаївської філії побквали на презентації науково-історичного фільму  Детальніше...

 

 

 

 

Свято у подарунок

Студенти філії, вже традиційно, прийняли участь у святкуванні Дня селища Ольшанське  Детальніше...

 

 

 

 

Координація зусиль та співпраця

Студенти та викладачі МФ КНУКіМ прийняли участь у ювілейній конференції, яка пройшла в Миколаївській обласній універсальній науковій бібліотеці ім.О.Гмирьова  Детальніше...

 

 

 

 

Відпочивай активно!

Фестиваль до Всесвітнього дня туризму та Дня туризму в Україні з'єднав студентів різних вузів  Детальніше...

 

 

 

 

"Ми не тільки сумлінно навчаємося, але й цікаво відпочиваємо!"

Студенти-заочники декількох спеціальностей відвідали агротуристичний комплекс, та залишилися дуже враженими!  Детальніше...

 

 

 

 

Навчаємось мандруючі

Виїздне практичне заняття студентів МФ КНУКіМ на страусину ферму залишило багато яскравих вражень  Детальніше...

 

 

 

 

Підприємництво – рушійна сила економіки України

Цікавий захід, що торкається актуальних сучасних тем - відвідали студенти молодших курсів МФ КНУКіМ  Детальніше...

 

 

 

 

Сторінками історії міста Миколаєва

Молодіжні студентські команди Миколаєва провели квест, присвячений Дню народження рідного міста  Детальніше...

 

 

 

 

Іменини рідного міста

У Миколаївській філії КНУКіМ другий тиждень вересня був присвячений підготовці та відзначенню 226-ої річниці рідного міста  Детальніше...

 

 

 

 

Першокурсники поспішають на день міста

Cтуденти першого курсу кафедри Документознавста та інформаційних систем відвідали свято на честь Дня міста  Детальніше...

 

 

 

 

Крапля надії

У Миколаївській філії КНУКіМ триває доброчинна акція допомоги онкохворим дітям  Детальніше...

 

 

 

 

Перші враження

Після перших тижнів навчання у Миколаївській філії КНУКіМ студенти-першокурсники були проанкетовані  Детальніше...

 

 

 

 

Посвята у студенти

В одному з нічних клубів міста відбулася почесна посвята у студенти першого курсу МФ КНУКіМ  Детальніше...

 

 

 

 

День Першокурсника

Першокурсників різних спеціальностей урочисто прийняли до лав дружньої студентської сім’ї МФ КНУКіМ  Детальніше...

 

 

 

 

Молоді та талановиті

Творча студентська молодь продемонструвала свої вміння на Міжнародному мульти-фестивалі «Студентська республіка»  Детальніше...

 

 

 

 

Впевнений старт у майбутнє!

У Миколаївській філії КНУКіМ відбулося цьогорічне вручення дипломів, які отримали музиканти, хореографи, культурологи, документознавці та дизайнери  Детальніше...

 

 

 

 

Смачна сесія

У МФ КНУКіМ пройшли два відкритих заходи з напрямку навчання «Технологія приготування страв».  Детальніше...

 

 

 

 

Добро - дітям

Вже вкотре студенти філії взяли участь у проведенні масштабного дитячого фестивалю Детальніше...

 

 

 

 

Майбутнє - у творчій співпраці

Талановита студентська молодь продемонструвала свої вміння на Всеукраїнському конкурсі серед майстрів-перукарів Детальніше...

 

 

 

 

За крок до мрії

Студенти успішно захистили свої дипломні проекти, над якими працювали ще з початку навчального року  Детальніше...

 

 

 

 

На хвилі нових перемог

Студенти-дизайнери МФ КНУКіМ продемонстрували свої дипломні роботи  Детальніше...

 

 

 

 

Вагомість увічнення пам’яті жертв політичних репресій на сучасному етапі

Засідання круглого столу до Дня пам’яті жертв політичних репресій  Детальніше...

 

 

 

 

Подвиг. Перемога. Пам'ять.

«70 років Перемоги: Український вимір. Український вклад» під такою назвою відбувся круглий стіл в Миколаївській філії КНУКІМ.  Детальніше...

 

 

 

 

Життя в стилі КНУКіМ!

Грандіозний творчий вечір, за участю колективів Миколаївської філії КНУКіМ, підтвердив, що життя в стилі КНУКіМ - яскраве! Детальніше...

 

 

 

 

Подорож у світ творчості і мистецтва

У гостях МФ КНУКіМ майбутні абірурієнти - здібні і талановиті випускники херсонських училищ Детальніше...

 

 

 

 

Пам'ятаємо. Вітаємо!

Із нагоди Дня Перемоги, молодь МФ КНУКіМ дарувала символи пам’яті і примирення, виготовлені власноруч та презентувала святковий концерт Детальніше...

 

 

 

 

Сузір'я талантів

Студентський дует Миколаївської філії КНУКіМ став переможцем одразу декількох фестивалів Детальніше...

 

 

 

 

Молодіжні весняні старти Миколаївщини

Студенти Миколаївської філії КНУКіМ  взяли активну участь у традиційних загальноміських спортивних змаганнях Детальніше...

 

 

 

 

Марш у вишиванках

Студенти-хореографи Миколаївської філії КНУКіМ прийняли участь у параді вишиваної краси Детальніше...

 

 

 

 

Незабутній день відкритих дверей у МФ КНУКІМ

Вже вкотре двері Миколаївської філії Київського національного університету культури і мистецтв відчинились перед делегаціями майбутніх абітурієнтів  Детальніше...

 

 

 

 

Гран-прі на БІС

Поздоровляємо ансамбль народних інструментів «Біс-квартет»  Детальніше...

 

 

 

 

Яскраві фарби південної весни

Молоді талановиті дизайнери МФ КНУКіМ знову прийняли участь у Міжнародному фестивалі моди  Детальніше...

 

 

 

 

"Наш туристичний практикум"

Студентка 1 курсу спеціальності "Туризм" ділиться власними враженнями Детальніше...

 

 

 

 

Жінка – Всесвіт – Життя

Відбулася творча зустріч зі студентами та викладачами МФ КНУКіМ  Детальніше...

 

 

 

 

Візит до прокуратури

В Прокуратурі Миколаївської області для студентів МФ КНУКіМ було проведено практичне заняття  Детальніше...

 

 

 

 

Театралізована феєрія у МФ КНУКіМ

Викладачі та студенти МФ КНУКіМ творчо долучилися до святкування Всесвітнього дня театру  Детальніше...

 

 

 

 

Пізнавальна екскурсія

Студенти-"туристи" Миколаївської філії КНУКіМ побували на відомому у аграрному світі підприємстві Детальніше...

 

 

 

 

Нагороджено лауреатів обласної премії імені Миколи Аркаса

Культурні діячі Миколаївщини, які збагатили національний фонд своїми працями, отримали обласну премію Детальніше...

 

 

 

 

Для вас - "Миколаївська книга-2015"

Студенти МФ КНУКіМ відвідали ХІІІ виставку місцевих видавництв  Детальніше...

 

 

 

 

Ми обираємо МФ КНУКіМ!

Майбутні студенти філії поспілкувалися з викладачами та докладніше дізналися про спеціальності, за якими збираються навчатися  Детальніше...

 

 

 

 

«Лабіринти долі» Юрія Одробінського

Завідувач Кафедри дизайну Миколаївської філії КНУКіМ презентував персональну виставку  Детальніше...

 

 

 

 

Культура - у науковому форматі

В стінах МФ КНУКіМ відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція щодо питань розвитку культурологічної науки в Україні Детальніше...

 

 

 

 

Співоча родина МФ КНУКіМ

Колективи Миколаївської філії КНУКіМ прийняли участь у звітньому концерті кафедри музичного мистецтва  Детальніше...

 

 

 

 

Круглий стіл

Студенти і викладачі кафедри менеджменту МФ КНУКіМ прийняли  участь у засіданні круглого столу Детальніше...

 

 

 

 

Кафедра хореографії: 15 років разом

У Миколаївській філії Київського національного університету культури і мистецтв відбувся великий концерт Детальніше...

 

 

 

 

Триумфальна перемога

Студенти-хореографи Миколаївській філії КНУКіМ прийняли участь у міському конкурсі і перемогли Детальніше...

 

 

 

 

Життя в умовах кризи: практичні поради

Студентам МФ КНУКіМ розповіли, як адаптуватися в сучасних умовах та подолати труднощі Детальніше...

 

 

 

 

"Україна - моя любов"

Всеукраїнському конкурсі мистецтв переміг студент Миколаївської філії КНУКіМ Детальніше...

 

 

 

 

Миколаївська міська рада відкрила двері для студентів

В рамках ознайомчої практики, студенти відвідали міську раду та поділилися враженнями вдд візиту Детальніше...

 

 

 

 

В гостях у редакції «Николаевские новости»

Студентам 1 курсу кафедри Документознавства та інформаційних систем пощастило завітати до редакціі газети Детальніше...

 

 

 

 

Старт для професіоналізму

У рамках практичного заняття студенти Кафедри документознавства та інформаційних систем МФ КНУКіМ відвідали Департамент інформаційної діяльності та комунікацій Детальніше...

 

 

 

 

Круглий стіл

Студенти і викладачі кафедри менеджменту МФ КНУКіМ прийняли участь у засіданні круглого столу Детальніше...

 

 

 

 

Пам'ятати з вдячністю..

У Миколаївській філії КНУКіМ відбувся захід, присвячений 71-й річниці визволення Миколаєва від нацистських загарбників Детальніше...

 

 

 

 

Креативні бібліотекарі об’єднують Україну

Друга сесія Форуму бібліотекарів Півдня України відбулася у Херсоні Детальніше...

 

 

 

 

Волейбольний батл

Дівчата МФ КНУКіМ - найкращі волейболістки Миколаєва серед студентів ВНЗ Детальніше...

 

 

 

 

Унікальний фестиваль

Музичні колективи Миколаївської філії КНУКіМ виступили на фестивалі виконавців на народних інструментах ім. Григорія Манілова Детальніше...

 

 

 

 

Сучасні технології для комфортного майбутнього

Екологічне будівництво, альтернативні джерела енергії, екопоселення, екоадаптація квартир і офісів, екодизайн і багато що інше в соціальному проекті "Екодім 2015". Детальніше...

 

 

 

 

Весна іде - красу несе!

У Миколаївській філії Київського національного університету культури і мистецтв відбувся великий весняний концерт, присвячений Міжнародному жіночому дню. Детальніше...

 

 

 

 

“Шевченкове слово в віках не старіє…”

в Миколаєві відбувся XVI юнацький конкурс читців Шевченківської поезії «Заповіт-2015»  Детальніше...

 

 

 

 

 

"Стрімка мальва" призер «Fabrika Fashion Weekend 2015»

Студенти-випускники кафедри Дизайну показали свої роботи на «Fabrika Fashion Weekend 2015». Детальніше...

 

 

 

 

"Почуємо один одного"

Студенти філії взяли участь у цікавому заході - бібліотечному театрі  Детальніше...

 

 

 

 

Практика – очима студентів!

Враженнями від проходження практики поділились студенти ІІІ, V курсу спеціальності «Документознавство та інформаційна діяльнысть». Детальніше...

 

 

 

 

Хто не знає свого минулого - не вартий свого майбутнього

У МФ КНУКіМ відбулася презентація науково-документального видання всеукраїнського значення  Детальніше...

 

 

 

 

Практика - як складова професіоналізму

В рамках освітньо-професійної програми студенти кафедри культурно-дозвіллєвої діяльності підбили підсумки зимової практики  Детальніше...

 

 

 

 

Нові барви рідного університету

Вже не вперше кафедра дизайну демонструє талант своїх студентів та викладачів. Не винятком стала і студентська ознайомча практика.  Детальніше...

 

 

 

 

Енергія Масляної

 Студенти Миколаївської філії КНУКіМ, разом з працівниками бібліотеки та викладачами кафедри Документознавства та інформаційних систем, відзначили чудове свято Масляниці  Детальніше...

 

 

 

 

Кафедральний науковий семінар

Викладачі філії взяли участь у цікавому науковому семінарі  Детальніше...

 

 

 

 

Ми на практиці (фотозвіт)

Зимова практика студентів-документознавців  Детальніше...

 

 

 

 

«Людина року»: тільки вперед!

Викладач Миколаївської філії КНУКіМ ввійшов до трійці переможців конкурсу «Містянин року»  Детальніше...

 

 

 

 

Ювілей Великого Магістра

Колектив університету і студенство Миколаївської філії привітали талановитого скульптора і неординарного живописця з 80-річчямДетальніше...

 

 

 

 

Свято наближається

Завдяки студентам, миколаївці поринули в атмосферу справжньої казки та отримали незабутні враження  Детальніше...

 

 

 

 

Виставка до ювілею

До 75-ої річниці утворення Миколаївського інституту післядипломної освіти викладачі МФ КНУКіМ підготували тематичну експозицію  Детальніше...

 

 

 

 

Добрі справи студентів МФ КНУКіМ

Студенти МФ КНУКіМ підготували творчий подарунок для дітей, які особливо потребують підтримки.  Детальніше...

 

 

 

 

Яскравий прояв таланту

На Всеукраїнському фестивалі-конкурсі у м. Києві засяяли нові зірки "Ярмарку талантів"  Детальніше...

 

 

 

 

Толерантність врятує світ

Зустріч студентів-документознавців з представниками Миколаївської обласної бібліотеки для юнацтва  Детальніше...

 

 

 

 

"Хочу на КДД!.."

Кафедра культурно-дозввіллєвої діяльності провела традиційне свято «Посвіта у студенти»  Детальніше...

 

 

 

 

Екслібріс об’єднав студентів-графіків та дизайнерів України

Студенти кафедри дизайну взяли участь у ІІІ Всеукраїнському студентському конкурсі книжкового знаку  Детальніше...

 

 

 

 

Це вам не жарти

Нещодавно, в Миколаєві відбувся Студентський кубок ліги КВК «Хвиля»  Детальніше...

 

 

 

 

Святкуємо драйвово!

Студенти філії відзначили День студента запальною вечіркою  Детальніше...

 

 

 

 

Майстер-клас для ліцеїстів

Цікавий майстер-клас для студентів проводили майстри напрямку «Дизайн одягу» Детальніше...

 

 

 

 

"Феєрія Гауді" найкраща!

Вітаємо переможницю конкурсу одного образу на фестивалі «Volkswagen South of Ukraine Fashion Days» Детальніше...

 

 

 

 

"Трицвіт" серед кращіх народних колективів України

Студенти-хореографи гідно представили Миколаївську філію в м. Києві на ІV Всеукраїнському фестивалі-конкурсі народної хореографії ім. Павла Вірського Детальніше...

 

 

 

 

"PRO движение"

Студенти кафедри хореографії змагалися за звання "Кращої танцювальної пари" Детальніше...

 

 

 

 

Видатні діячі Миколаївщини

Педагогічний колектив філії від щирого серця привітав ювіляра Детальніше...

 

 

 

 

Діти – янголи Миру

Студенти філії створили творчі роботи та організували тематичну виставку Детальніше...

 

 

 

 

Майстер-класи від хореографів

Для викладачів хореографічних відділень мистецьких навчальних закладів відбувся науково-методичний семінар-практикум Детальніше...

 

 

 

 

Щоб пам'ятали

Молодь вшанувала пам'ять загиблих у боротьбі з німецько-фашистськими загарбниками Детальніше...

 

 

 

 

Семінар-тренінг щодо попередження торгівлі людьми

Студенти мали можливість в інтерактивній формі ознайомитись детальніше з цією важливою у наш час проблемою Детальніше...

 

 

 

  

  Подорож до Львова 

   Студенти кафедри менеджменту і бізнесу діляться враженнями від екскурсії до славетного міста Львова Детальніше...

 

 

 

  

  Дивовижне місто Лева 

   "Львів залишає по собі дивовижні враження, в нього закохуєшся з першого погляду, з першого кроку.." Детальніше...

 

 

 

 

  

  «Масова робота сучасних бібліотек: від теорії до практики» 

   Студенти-книгознавці, в межах вивчення дисципліни «Інформаційний сервіс», прийняли участь у засіданні  круглого столу Детальніше...

 

 

 

  

   Форум-театр - театр для діалогу 

   На базі філії відбувся семінар для студентів і волонтерів з методики форум — театру Детальніше...

 

 

 

  

   Візит до податкової 

   Двері податкової Заводського району м. Миколаєва знову люб’язно відкрились для миколаївського студентства Детальніше...

 

 

 

  

   Призери «ЯРМАРКУ ТАЛАНТІВ» 

   Студенти кафедри хореографії гідно представили філіал на Всеукраїнському фестивалі-конкурсі «Ярмарок талантів» в м. Києві Детальніше...

 

 

 

  

   Виставка до Дня художника 

   Відбулося виїздне практичне заняття студентів-дизайнерів Детальніше...

 

 

 

  

   Перші впевнені кроки в науковій діяльності 

   Студенти-старшокурсники успішно представили наш ВУЗ на науково-практичній конференції Детальніше...

 

 

 

  

   Майстри барвистої палітри 

   Студенти кафедри дизайнувідвідали виставку декоративно-прикладного мистецтва Детальніше...

 

 

 

  

   Декада першокурсника – справжнє свято 

   Студенти-книгознавці ознайомилися з мультимедійною книжковою виставкою Детальніше...

 

 

 

  

   Знову «OPEN DOOR’IM» 

   Квест-"open door" для старшокласників шкіл міста пройшов 10 жовтня у Миколаївській філії КНУКіМ Детальніше...

 

 

 

  

   Цікава зустріч "у Гмирьова" 

   Студенти-першокурсники кафедри Дизайну по новому відкрили для себе світ Обласної наукової бібліотеки ім. Гмирьова Детальніше...

 

 

 

  

   Молодіжна школа управління 

   Студенти факультету менеджменту і бізнесу прийняли участь в тренінгах з лідерства Детальніше...

 

 

 

  

   В погоні за білим кролем 

   Студенти філії прийняли участь у квесті до 70-річчя визволення України від німецько – фашистських загарбників Детальніше...

 

 

 

  

   "Пішки в історію" 

   Студенти філії побували на неймовірній екскурсії в Одесі, прийняли участь в квесті та відвідали роскопки Детальніше...

 

 

 

  

   Море вражень від Іnter Chart 

   Творча молодь Миколаївської філії КНУКіМ отримала можливість ознайомитися з інноваціями індустрії краси і мистецтва Детальніше...

 

 

 

  

   Сучасний український прозаїк 

   В рамках святкування 90-річчя з дня народження Павла Архиповича Загребельного у філії відбувся круглий стіл Детальніше...

 

 

 

  

   Музичні одкровення серця 

   Студенти філії стали ініціаторами романтично-мінорного фортепіанного вечора Детальніше...

 

 

 

  

   Лунає музика в душі! 

   Студенти кафедри музичного мистецтва Миколаївській філії КНУКіМ взяли участь у святкуванні Дня музики Детальніше...

 

 

 

  

   Читай. Формат не має значення 

   Під таким гаслом студенти кафедри документознавства взяли участь у голосних читаннях віршів Кобзаря Детальніше...

 

 

 

  

   Як ми День туризму святкували 

   Почесна посвята у студенти-туристи першокурсників Миколаївської філії Київського національного університету культури і мистецтв Детальніше...

 

 

 

  

   В гості до страусів 

   Відбулося виїздне практичне заняття студентів-старшокурсників Миколаївської філії КНУКіМ Детальніше...

 

 

 

  

   "Скаути – найкращі! Скаути – назавжди!" 

   Яскраві студентські враження від участі у XV ювілейному скаутському фестивалі-джемборі Детальніше...

 

 

 

  

   Миколаїв йде на світовий рекорд 

   Одним з заходів до Дня Миколаївській області стала унікальна для нашого міста акція Детальніше...

 

 

 

  

   Знайомтесь - нова книга 

   У Центральній міській бібліотеці відбувся творчий вечір, присвячений ювілею почесного доктора Національної академії педагогічних наук України, професору психології І.М. Старикову Детальніше...

 

 

 

  

   Презентовано нове краєзнавче видання 

   Cтуденти Миколаївської філії КНУКіМ відвідали Обласну універсальну наукову бібліотеку ім. О. Гмирьова Детальніше...

 

 

 

  

   Повертайтеся живими і з перемогою 

   Студенти спеціальності «Документознавство та інформаційної діяльності» (гр.ДМ-43М, ДМ-42М) стали волонтерами Детальніше...

 

 

 

  

   Ніч у зоопарку 

   Документознавці побували на цікавій нічній прогулянці Детальніше...

 

 

 

  

   Вітаємо! 

   Щиро вітаємо Іванова Олександра Кузьмича з отриманням почесної нагороди! Детальніше...

 

 

 

  

   "Ні війні!" 

   Під таким гаслом  відзначали День міста Миколаєва студенти кафедри «Документознавства та інформаційних систем» Детальніше...

 

 

 

  

   Вітаємо тебе, рідне місто! 

   Творча молодь Миколаївської філії КНУКіМ взяла участь у святкуванні Дня міста Детальніше...

 

 

 

  

   Зустріч з олімпійською родиною 

   На честь традиційного свята - Дня фізичної культури та спорту України, до Миколаївської філії завітали видатні спортсмени Детальніше...

 

 

 

  

   Я - СТУДЕНТ! 

   Новий навчальний рік у Миколаївській філії КНУКіМ розпочався яскраво Детальніше...

 

 

  

  

   Захист на "відмінно" 

   Студенти-дизайнери Миколаївської філії КНУКіМ продемонстрували свої дипломні роботи Детальніше...

 

 

 

  

   Дизайнерський мікс 

   Дизайнери одягу приємно шокували глядачів на захисті своїх дипломних робіт Детальніше...

 

 

 

  

   Перші творчі кроки 

   В Миколаївській філії КНУКіМ відбувся захист дипломних проектів студентів-перукарів Детальніше...

 

 

  

  

   Подорож у корабельне минуле 

   Студенти кафедри документознавства побували націкавій екскурсії Детальніше...

 

 

 

  

   VI Всеукраїнський фестиваль дизайну та реклами 

   На мистецький форум завітали і молоді дизайнери з Миколаївської філії КНУКіМ Детальніше...

 

 

 

  

   Творити добрі справи - просто 

   Студент 4 курсу кафедри дизайну МФ КНУКіМ презентував свій авторський проект Детальніше...

 

 

 

  

   "Весняна палітра" талантів 

   Творчий концерт студентських колективів та солістів МФ КНУКіМ вразив глядачів Детальніше...

 

 

 

  

   До знань – разом з бібліотекою 

   Студенти Миколаївської філії відвідали інформаційний центр та обласну друкарню Детальніше...

 

 

 

  

   Майстер-шеф 

   На базі Миколаївської філії КНУКіМ відбувся Всеукраїнський конкурс кухарів Детальніше...

 

 

 

  

   Святкуємо День перемоги разом 

   Студенти Миколаївської філії вітали і вшановували ветеранів-«леваневців» Детальніше...

 

 

 

  

   День відкритих дверей 

   Миколаївська філія КНУКіМ гостинно відчинила двері перед абітурієнтами Детальніше...

 

 

 

  

   Фестиваль МОДИ 

   Молоді талановиті дизайнери Миколаївської філії КНУКіМ прийняли участь у Міжнародному фестивалі моди Детальніше...

 

 

 

 

Творчість-Свобода-Особистість

На базі Миколаївської філії КНУКіМ відбувся практичний семінар «Театр-форум – театр для діалогу»  Детальніше...

 

 

 

  

   Університет дружній до сім’ї 

   Студенти філії прийняли участь у тренінгу, що відбувся в межах проекту «Рівні можливості для здобуття професії молодими матерями-студентками у вищих навчальних закладах». Детальніше...

 

 

 

   

Яскравий фешн від дизайнерів зачісок 

   Просторове мислення, творче бачення, відчуття кольору та креативність показали в своїх роботах студенти-випускники  Детальніше...

 

 

 

  

   «СТУК» 13 років поспіль 

   Альма-матер миколаївських живих скульптур театр «СТУК» підвів підсумок 13-річної діяльності Детальніше...

 

 

 

  

   На зустріч з Терпсіхорою 

   Звітує кафедра хореографії Миколаївської філії.. Детальніше...

 

 

 

  

   Податковий візит до МФ КНУКіМ 

   До Миколаївської філії завітала державна податкова інспекція.. Детальніше...

 

 

 

  

   Крок назустріч 

   Миколаївська філія КНУКіМ продовжує організовувати ознайомчі зустрічі із вступниками вишу Детальніше...

 

 

 

  

   Подарувати тепло сердець.. 

   Студенти Миколаївської філії спробували стати на деякий час добрими чарівниками. Детальніше...

 

 

 

  

   Протидія торгівлі людьми 

    Студенти Миколаївської філії взяли участь у семінарі-тренингу. Детальніше...

 

 

 

   "Україна – ЄС: європейська

           політика суспільства"    

    На базі Миколаївської філії КНУКіМ відбулося засідання круглого столу. Детальніше...

 

 

 

  

   Ефективна співпраця – запорука змін на краще 

   Випускники херсонських училищ, що готують фахівців готельно-ресторанного напрямку забажали навчатися у Миколаївської філії КНУКіМ Детальніше...

 

 

 

  

   Тріо в стилі блюз.. 

   Студенти Миколаївської філії КНУКіМ знову вразили глядачів Детальніше...

 

 

 

  

   Пам’ять повинна бути вічною.. 

   Активну творчу участь в організації та проведенні презентації взяли студенти Миколаївської філії КНУКіМ. Детальніше...

 

 

 

  

   Феномен особистості Шевченка 

   На базі Миколаївської філії КНУКіМ відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція - презентація нових досліджень Детальніше...

 

 

 

  

   Вітаємо переможницю! 

   У обласному конкурсі читців перемогла студентка Миколаївської філії КНУКіМ Детальніше...

 

 

 

  

   «Шлях у вічність» 

   Цікаву за концепцією культурно-мистецьку акцію підготували студенти та викладачі МФ КНУКіМ Детальніше...

 

 

 

  

   Засідання обласної методичної секції 

   На базі Миколаївської академії перукарського мистецтва відбулося засідання методичної секції Детальніше...

 

 

 

  

   Творчість немає меж 

   Студенти Миколаївської філії КНУКіМ спеціальності "Графічний дизайн" Альона Богословець та Олена Циганчук провели майстер - клас по Book Art Детальніше...

 

 

 

  

   Від усього серця з найкращими побажаннями! 

   Напередодні Міжнародного жіночого дня – 8 Березня – сильна половина студентів і викладачів Миколаївської філії привітала жінок зі святом весни й любові Детальніше...

 

 

 

  

   Барви рідного Миколаєва 

   В галереї «Імена» відбулось відкриття персональної виставки живопису миколаївського художника, члена Миколаївської обласної організації Національної спілки художників України Леоніда Григоровича Ященко Детальніше...

 

 

Ось і знову в Миколаївській філії Київського національного університету культури і мистецтв відбувся День відкритих дверей, який дає змогу майбутнім студентам визначитися з вибором майбутньої професії. Цього разу до філії приїхали випускники Херсонських навчальних закладів, що готують фахівців напрямку «Дизайн одягу».

Гостей привітно зустріли. Під час проведення заходу, старшими викладачами кафедри дизайну Жидких О.Б. та Тригуб О.Л. були представлені майстер–класи з наступних технік: батик, печворк, гільоширування. Провели вікторину, де майбутні студенти виконали власні роботи в матеріалі (аксесуари з фетру).

Абітурієнти отримали багато цікавої інформації, море позитивних вражень від спілкування та пообіцяли повернутися до Миколаївської філії КНУКіМ знову!

  

 

13-14 травня 2014 року на базі Миколаївської філії Київського національного університету культури і мистецтв і Миколаївського професійного ліцею торгівлі та ресторанного сервісу відбувся ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів Миколаївської області з професії «Кухар».  

В конкурсі взяли участь учні з 17 професійно-технічних навчальних закладів Миколаївської області: Баштанського, Арбузинського, Доманівського, Казанківського, Кривоозерського, Єланецького, Снігурівського та ін. районів та п’яти училищ міста. 

 Першого дня учасників та гостей конкурсу на урочистому відкритті гостинно вітали в своєму навчальному закладі педагогічний колектив та студенти Миколаївської філії Київського національного університету культури і мистецтв. 

 Відкрила конкурс Каськова Ганна Леонідівна, заступник директора департаменту освіти, науки та молоді Миколаївської облдержадміністрації, яка побажала учасникам успіху і плідної праці. Також учнів привітали Федотова Наталія Вікторівна, заступник директора Миколаївської філії Київського національного університету культури і мистецтв та Громошняк Тетяна Станіславівна, директор ресторанно-готельного комплексу «Золотий фазан», голова журі. 

Також під час відкриття конкурсу для присутніх яскраве бармен-шоу продемонстрували викладачі-консультанти Миколаївської філії КНУКіМ Капустянов А.І. та Шеховцов С.П.. 

Знання і вміння учасників оцінювало компетентне журі, до складу якого були запрошені - декан факультету менеджменту і бізнесу МФ КНУКіМ Прокопенко Максим Миколайович та соціальні партнери ПТНЗ області.

Конкурс проводився у два тури. Теоретичний тур передбачав перевірку знань з предметів професійно-теоретичної підготовки шляхом виконання тестових завдань на персональному комп’ютері, і проходив саме у Миколаївській філії КНУКіМ.

 Завдання практичного туру учасники виконували наступного дня в лабораторії Миколаївського професійного ліцею торгівлі та ресторанного сервісу. Під час «смачного» змагання учні продемонстрували практичні навички, набуті впродовж навчання та креативний підхід до приготування страв.

За результатами конкурсу на підставі рішення журі було визначено переможця і призерів конкурсу. Вони були  нагороджені дипломи департаменту освіти, науки та молоді Миколаївської облдержадміністрації.

Перше місце здобув Тарабанов Роман, учень Миколаївського професійного промислового ліцею. 

Найкращі кухарі отримали подарунки від Михайла Михайловича Поплавського – книги «СМАК», а професійно-технічні навчальні заклади, які виховали дипломантів конкурсу, одержали яскравий навчальний посібник «Готельно-ресторанний сервіс», який познайомить читачів з теорією та історією розвитку індустрії гостинності в світі та в Україні зокрема.

Решта конкурсантів – отримали дипломи учасника ІІ і ІІІ ступеня. Це:

- Глумакова Христина, учениця Миколаївського професійного ліцею торгівлі та ресторанного сервісу;

- Медвєдєв Владислав, учень Кривоозерського професійного аграрного ліцею;

- Євдокимова Катерина, учениця Вищого професійного училища суднобудування м. Миколаєва;

- Жабська Вікторія, учениця професійно-технічного училища №33;

-Остапенко Катерина, учениця філії Маринівського професійного аграрного ліцею. 

 

Побажаємо Тарабанову Роману гідно представити Миколаївську область на Всеукраїнському етапі конкурсу, а призерам та учасникам - творчих успіхів, натхнення в обраній професії і здійснити мрію про продовження навчання в Миколаївській філії Київського національного університету культури і мистецтв!

 

Дизайнери Миколаївської філії Київського національного університету культури і мистецтв не вперше впроваджують свої ідеї для збереження краси рідного міста засобами втілення в середовище сучасних дизайнерських проектів.

14 травня 2014 року відбулась презентація проекту благоустрою території Миколаївського обласного онкологічного диспансеру. Проект виконав студент 4 курсу кафедри дизайну Сергій Бусаргін.

Метою цієї роботи стала розробка нового сучасного ландшафтного дизайну території Миколаївського обласного онкологічного диспансеру.

В проекті були враховані кліматичні і геологічні особливості об’єкту, максимальна зручність для пересування хворих людей і персоналу по території лікарні та безпосередньо лікувальний і оздоровчий вплив об’єкту на психо-фізіологічний стан людини.

На презентації були присутні: головний лікар Онкодиспансеру Михайло Васильович Терезійський, завідуючі всіх відділень лікарні.

Серед гостей презентації були присутні директор Миколаївської філії Київського національного університету культури і мистецтв професор, заслужений працівник культури України Олександр Кузьмич Іванов, завідуючий кафедри дизайну філії доцент, кандидат мистецтвознавства Одробінський Юрій Владиславович і власне автор проекту - Сергій Бусаргін.

 

Днями в Миколаївській філії Київського національного університету культури і мистецтв відбувся захист дипломних проектів студентів 2 курсу спеціальності «Дизайнер зачісок».

 Студентські проекти були представлені різнопланово - від класики і романтизму, до авангарду і готики.

Образи різнилися за тематикою, формами, стилем, відображали різні напрямки в моделюванні зачісок, макіяжу і вбрання.

 

Захист дипломної роботи – важливе випробування. Це виявлення набутих за період навчання теоретичних і практичних знань, а також вміння креативно і творчо застосовувати їх при розробці і створенні єдиних, гармонійних образів.

  

В Миколаївській філії Київського національного університету культури і мистецтв пройшов відкритий захист дипломних робіт студентів четвертих і п’ятих курсів кафедри дизайну. 

Захист проводився за різними напрямками - дизайн середовища, дизайн графіки, дизайн одягу та зачіски.

Дизайнери середовища дивували креативними проектами благоустрою Миколаївських парків, інтер’єрів кафе, дитячих садків та нових архітектурних споруд. 

Результатом захисту стали рекомендації державної екзаменаційної комісії до вступу в магістратуру КНУКіМ, участі у всеукраїнському фестивалі дизайну та реклами КНУКіМ, що пройде у вересні 2014 р., та позитивні нестримні емоції. За два дні на суд комісії було представлено п’ятдесят один проект.

Слід відокремити роботи Алли Куценко із проектом водного готелю на річці П. Буг, проект інтер’єрів дитячої художньої школи Дар’ї Борона, проект благоустрою парку «Ленінського комсомолу» в м. Херсон Тетяни Дерко та багато інших робіт.

Дизайнери–графіки також продемонстрували свої авторські доробки.  

А саме: презентували навчально-методичний посібник з рукописного шрифту у двох томах, дизайн літературного роману «Білий клик», кулінарну книгу «Астрологічні десерти», проекти фірмового стилю сучасного банку, арт-кафе, екологічної косметики, благодійного фонду «Збережемо планету» тощо.

Так тримати!

 

Подкатегории

31118050 763794010495138 4977071032465620992 o

До дня Землі

У Міжнародний день Землі студенти МФ КНУКіМ поєднали приємне і корисне

Детальніше..

Майстер-клас гітарного виконання

У Миколаївській філії КНУКіМ відбувся майстер-клас від Юрія Радзецького

Детальніше..

PANGRAM-2017

Студенти Миколаївської філії КНУКіМ взяли участь у Міжнародному студентському конкурсі з каліграфії і леттерингу

Детальніше..

Зустрічаємо майбутніх студентів!

З 19 по 21 квітня у Миколаївській філії КНУКіМ відбулися дні відкритих дверей

Детальніше..

"Золота струна"

Студенти Миколаївської філії КНУКіМ взяли участь у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі «Золота струна-2018»

Детальніше..

DSC08780

Другий Гриль-Фест «Сhicken Капець»!

Студенти МФ КНУКіМ кафедри готельно-ресторанного та туристичного бізнесу організували другий Гриль-Фест під назвою «Сhicken Капець»!

Детальніше..

 facebook

Факультет мистецтв