Головна

dizain tvorche2

                                                                                                       Всі новини

 

  НОВИНИ

Своими мыслями и эмоциями делится с нами выпускник общеобразовательной школы № 19 г. Николаева Никифоров Никита.

 "Я не жалею, что попал на День открытых дверей в Николаевском филиале Киевского национального университета культуры и искусств. Очень понравилась атмосфера университета. Ребята талантливые, доброжелательные. Был в восторге от того, как представили каждую кафедру, очень интересно, узнал много полезной информации. Было здорово, я видел, как у моих одноклассников горели глаза, им все нравилось. Я думаю поступать в Университет культуры на театральное искусство или на хореографию."

   

      Університет. Напевно, кожен по-своєму розуміє значення цього слова. Для когось навчання у МФ КНУКіМ є нове життя.

Вже й почався другий місяць, як я поступив до університету. За такий короткий час отримав багато емоцій, новий матеріал, гарних друзів. Адже Університет успішних людей - це інша ступінь твого навчання, де ти отримаєш масу інформації щодо твоєї професії. Подобається турбота старшокурсників КДД, цікавляться як ми.

Цікаво вивчати нові предмети які захоплюють. Саме в цьому університеті виховуються спеціалісти найкращих професій. Всі студенти дуже привітні і добрі!

Люди, які хочуть отримати гарну професію, йдуть навчатися в найкращий університет Миколаїва  - Миколаївську філію КНУКіМ!

 

 Глянський Сергій  (студент групи КДД-1) 

   

      Ще рік тому я зробила важливий вибір у своєму житті - це вибір вищого навчального закладу.

Сидячи за партою і пишучи цей твір, вже будучи студенткою, я не краплі не жалкую про те, що обрала саме цей університет. Навчання проходить чудово, а пари....це щось! Із задоволенням слухаю висококваліфікованих викладачів. Коли ходжу по коридорах університету, то відчуваю себе як вдома. Я потрапила до великої і дружньої родини.

Ще хочу додати про мого найкращого куратора - Тетяну Миколаївну та про мою группу - КДД 15-М. Мій куратор чудова жінка, чуйна, відверта, дуже розумна і дуже красива. А група...а групу свою я люблю, всі по-своєму хороші.

Я щаслива! Адже зробила правильний вибір - МФ КНУКіМ!

 

 Мельниченко Наталія  (студентка групи КДД-1) 

Своими мыслями и эмоциями делится с нами выпускница общеобразовательной школы № 30 г. Николаева Гончарова Кристина.

 "Я рада, что нас пригласили на День открытых дверей в Николаевский филиал. Очень интересно, увлекательно! Вообще вы просто молодцы! Супер! Классно! Море позитива! Ваш вуз оставил о себе хорошее впечатление, здесь очень добрые и приветливые люди. Так, как я уже 7 лет занимаюсь спортивным туризмом (альпинизмом), думаю поступать в Николаевский филиал Киевского национального университета культуры и искусств на специальность "Менеджер международного туризма"."

 
  

      Навчаючись у МФ КНУКІМі всього пару місяців, я вже із захопленням можу розповісти про цей навчальний заклад. Головною його перевагою є висока кваліфікація викладачів. Багато лекцій читають члени Союзу художників України, заслужені майстри, які здатні розвинути наші здібності.  Окрім загальноосвітніх пар, ми відвідуємо творчі заняття. Кожен з нас має змогу поліпшити навички з академічного рисунку, живопису. Декілька разів на місяць студенти цього вищого начального закладу відвідують виставки, беруть участь у майстер-класах.

Цей університет дає підготовку з багатьох напрямів. Кожен може обрати спеціальність, яка йому до вподоби. Можна стати менеджером, дизайнером, хореографом, музикантом… Миколаївська філія КНУКІМ має потужну підготовчу базу. Після закінчення цього навчального закладу ви станете справжнім професіоналом, легко зможете знайти собі роботу, будете мати змогу стати відомим на всю країну. Галерея університету має безліч чудових дипломних робіт, дивлячись на які, ми не маємо змоги поставити під сумнів рівень навчання. 

Відмінною рисою МФ КНУКІМу є дружня і водночас робоча атмосфера у нашій дружній «сім’ї». Універсітет має свою студентську раду, яка займається урізноманітненням нашого дозвілля та робить більш яскравими наші навчальні дні. Кожен студент, незалежно від курсу і факультету, може стати членом студради та проявити свої організаційні здібності. 

Щорічно Миколаївський філіал бере участь у конференціях Київського національного університету культури і мистецтв. Ми маємо змогу поїхати до Києва, щоб прослухати лекції, відвідати виставки, навчитись чомусь новому. Студенти завчасно дізнаються про всі конкурси, де вони мають змогу брати участь. 

Окрім своєї спеціальності студенти мають змогу вивчати інші науки, такі як економіка, інформаційні технології. Ми вивчаємо навіть основи ділового етикету.

Наша студентська сім’я збільшується з кожним роком. У кожного з Вас є можливість приєднатися, стати одним з нас. Тут раді вітати усіх!

 

 

 Грачова Вероніка  (студентка напрямку "Дизайн одягу") 

       "За перші тижні навчання в університеті, я можу відмітити високий професіоналізм викладацького складу, велику кількість організованих культурних заходів (концертів, квестів…). Також можу зазначити зручність аудиторій, які знаходяться в гарному стані, мають приємний, естетичних вигляд та технічно обладнані, що в свою чергу полегшує сприймання лекції.

        До душі припали буфети, які зручно обладнані і можуть з комфортом розташувати своїх студентів. Також можна зазначити приємну ціну і звичайно смачну їжу. Хочеться звернути увагу на смачну каву, яку готують в буфеті другого корпусу.

        Загалом університет залишає по собі гарні враження і до нього хочеться повернутися знову і знову."

31118050 763794010495138 4977071032465620992 o

До дня Землі

У Міжнародний день Землі студенти МФ КНУКіМ поєднали приємне і корисне

Детальніше..

Майстер-клас гітарного виконання

У Миколаївській філії КНУКіМ відбувся майстер-клас від Юрія Радзецького

Детальніше..

PANGRAM-2017

Студенти Миколаївської філії КНУКіМ взяли участь у Міжнародному студентському конкурсі з каліграфії і леттерингу

Детальніше..

Зустрічаємо майбутніх студентів!

З 19 по 21 квітня у Миколаївській філії КНУКіМ відбулися дні відкритих дверей

Детальніше..

"Золота струна"

Студенти Миколаївської філії КНУКіМ взяли участь у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі «Золота струна-2018»

Детальніше..

DSC08780

Другий Гриль-Фест «Сhicken Капець»!

Студенти МФ КНУКіМ кафедри готельно-ресторанного та туристичного бізнесу організували другий Гриль-Фест під назвою «Сhicken Капець»!

Детальніше..

 facebook

Факультет мистецтв