Головна

dizain tvorche2

                                                                                                       Всі новини

 

  НОВИНИ

 

  

     Усього лише за десять днів навчання я відчула тепло та добре відношення до себе у моєму університеті – Миколаївській філії Київського університету культури і мистецтв.

Викладачі проводять пари дуже цікаво. У перші ж дні навчання потоваришувала з двома дівчатками, та й взагалі – моя група найкраща!

Зразу ніяковіла: багато аудиторій та коридорів, не завжди з першого разу вдається відшукати потрібний кабінет, але з часом я пристосуюся.

Їдальня взагалі просто чудова! Дуже привітна жінка там працює, туди й повертатися частіше хочеться.  

В університеті досить тепла атмосфера. Я відчуваю це, адже  мені є з чим порівнювати. Сподіваюся, що і далі буде також приємно та затишно. Мені дуже подобається в Університеті і я радію, що навчаюсь саме тут!  

 

 Mатвієнко Анастасія (студентка групи ДМ-35М) 

 - Як і іншим моїм колегам - студентам, мені подобається вчитися тут і освоювати свою спеціальність. Дизайн середовища - дуже широке поняття, яке включає в себе безліч аспектів, це і саморозвиток, відвідування музеїв, театрів, художніх галерей, читання. Як фахівці, ми можемо займатися багато чим - ландшафтним дизайном, благоустроєм присадибних ділянок, зимовими садами, дизайном внутрішніх інтер'єрів, меблів. Крім усього іншого ми повинні бути ще й тонкими психологами, щоб вловити настрій та уподобання замовника, знайти з ним спільну мову, налагодити довірчий робочий контакт. Ми повинні розбиратися в малюнку, скульптурі, основах композиції, живопису, - і ми вивчаємо всі ці предмети. Це допомагає нам у саморозвитку, вдосконаленні. Я, хоч і не вчилася свого часу в художній школі, завдяки університету, сьогодні займаюся живописом. Ми самі проводимо виставки, беремо участь у них, в тому числі і в столичних.

Я дуже вдячна нашим викладачам, які створюють у вузі особливу атмосферу, змушують розвиватися, прагнути до нових вершин, максимально наблизитися до їх рівня, а в перспективі, можливо, і перевершити його. Адже поганий той майстер, що не виховав великого учня. Ось ми і прагнемо досягти такого рівня, щоб здивувати викладачів своїми творчими досягненнями.

Ми пишаємося своїм вузом, його досягненнями, регулярно проводимо у себе день відкритих дверей. Взагалі я, та й не тільки я, всі ми, студенти, впевнені, що наш університет - найкращий! Ми - одна велика родина! 

   

      Я лише нещодавно стала студенткою МФ КНУКіМ, і перше враження про вуз досить приємне.

Мене відразу естетично вразила краса екстер’єру будівлі та інтер’єр остаточно завершив композиційну картину мого враження про Університет. Сучасні, просторі аудиторії, у яких створені всі умови для комфортного навчання студентів.

Також сподобалась злагоджена робота студентів старших курсів, що організували свято для першокурсників. Спочатку було важко пристосуватись до буденного студентського життя, але протягом деякого часу я починаю відчувати себе маленькою частинкою цього великого пазлу студентського суспільства.

Моя група мені до вподоби, а наша куратор доповнює нашу маленьку сім’ю, вона ніби наша матуся піклується про кожного з нас, часто заохочує. Викладачі університету досвідчені, висококваліфіковані люди, які можуть навчити таких молодих і недосвідчених, як ми.  

На завершення хочу додати, як зазначила директор МФ КНУКіМ – одна з моїх мрій збулася, тому сподіваюся, що ще не одна мрія тут здійсниться.  

 

 Сербін Ганна (студентка групи ДМ-35М) 

 


  

      «Я студентка Николаевского филиала Киевского национального университета культуры и искусств. Выбрала этот Университет, потому что знаю, что здесь я получу достойное образование. Потому что здесь для меня есть много возможностей для самореализации и саморазвития.

Я учусь на специальности «Документоведение и информационная деятельность». На кафедре очень сильный преподавательский состав! Уверена, что эти люди знают свое дело! Я смогу у них многому научиться. 

Убеждена, что окончив Университет, я получу стабильное, хорошо оплачиваемое трудоустройство, а звание «Выпускник НФ КНУКиИ» будет оценено работодателями по достоинству. Но дело не только в работе, в моем Университете я постоянно получаю возможности развивать не только свой ум, но и душу.

Мой университет – это мой второй дом. Здесь замечательная библиотека, благодаря которой не надо бегать по магазинам, разыскивая ту или иную книгу, очень хорошая столовая, в которой работают профессиональные повара.  

А главное, Университет дает возможность каждому понять самого себя и выбрать верный путь. Его стены стали для меня родными».  

 

 Кашлюк Юлія (студентка групи ДМ-35М) 

 


  

      За перші тиждні навчання в ВП "Миколаївська філія Київського національного університету культури і мистецтв" мені все сподобалось. Гарна атмосфера, доброзичливі викладачі різних дисциплін справили на мене позитивне враження, а саме – чітко, послідовно та повно проводять за фахом лекції.

Доброзичливі старшокурсники починають нас заздалегідь підтримувати та готувати до різних ситуацій, які можуть статися за час навчання. Якісне навчання, розвиток власного Я та особистості, досягнення високих вершин у кар’єрному рості, вміння користуватися різними фаховими навичками – це саме те, що я можу отримати в МФ КНУКіМ.

Недаремно мій університет має девіз: "Університет – успішних людей", тому що спеціальність "Документознавство та інформаційна діяльність", на якій я навчаюся, дасть мені змогу отримати якісну освіту, у майбутньому – гарну посаду, знання за фахом, а в кінцевому результаті – отримання диплому бакалавра та магістра.

На сьогоднішній день даний ВНЗ займає провідне місце серед інших навчальних закладів Південного регіону. 

На мою думку, мені пощастило, що я вчасно зробила правильний вибір і обрала саме цей Університет. 

 

 Іванова Людмила (студентка групи ДМ-35М) 

   

      Про цей навчальний заклад я дізналася у кінці 9 класу. Тоді і вирішила для себе, що буду навчатися саме тут.

Я вважаю, що цей ВУЗ найкращій в Україні. Ще два роки тому я споріднилася з цим університетом. Європейська програма знань, сучасні аудиторії, цікаві вчителя, відверті й веселі студенти. Це зовсім інший світ. Цікавий та захопливий. Світ, який відкриває нам нові горизонти. Ще жодного разу не пошкодувала, що потрапила саме сюди. Я вважаю, що найкращі роки свого життя я проведу саме тут.

Мені вже дуже подобається навчання та колектив. Мої враження неймовірні, тут справді дуже цікаво. Моя найголовніша мрія на протязі цих двух років була поступити до цього університету. Ці всі роки я дуже хвилювалася щодо вступних екзаменів, але я пройшла.

Наша куратор стримана, добра та цікава жінка.

Я сама з міста Дніпропетровська, сьогодні я зрозуміла, що не хочу додому. Студентське життя дуже захопливе, одразу появилися нові друзі.

І я дуже вдячна цьому закладу за таку чудову можливість для мене стати успішною людиною.

 

 Скалдіна Олена  (студентка групи КДД-1) 

31118050 763794010495138 4977071032465620992 o

До дня Землі

У Міжнародний день Землі студенти МФ КНУКіМ поєднали приємне і корисне

Детальніше..

Майстер-клас гітарного виконання

У Миколаївській філії КНУКіМ відбувся майстер-клас від Юрія Радзецького

Детальніше..

PANGRAM-2017

Студенти Миколаївської філії КНУКіМ взяли участь у Міжнародному студентському конкурсі з каліграфії і леттерингу

Детальніше..

Зустрічаємо майбутніх студентів!

З 19 по 21 квітня у Миколаївській філії КНУКіМ відбулися дні відкритих дверей

Детальніше..

"Золота струна"

Студенти Миколаївської філії КНУКіМ взяли участь у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі «Золота струна-2018»

Детальніше..

DSC08780

Другий Гриль-Фест «Сhicken Капець»!

Студенти МФ КНУКіМ кафедри готельно-ресторанного та туристичного бізнесу організували другий Гриль-Фест під назвою «Сhicken Капець»!

Детальніше..

 facebook

Факультет мистецтв