Студ.актив

 Студентський парламент: 

 адреса: вул. Декабристів 17, каб.10;

 тел.: 0634928775; 

 e-mail: http://vk.com/club20044823

 

СТУДЕНТСЬКИЙ ПАРЛАМЕНТ – форма управління, за якої студенти на рівні академічної групи, курсу, факультету, гуртожитку, іншого структурного підрозділу Миколаївської філіі Київського національного університету культури і мистецтв мають право самостійно вирішувати питання внутрішнього управління. Координує роботу всіх органів студентського самоврядування, бере активну участь в організації та проведенні заходів, які покликані всебічно сприяти навчальній, науковій, громадській, спортивній та творчій активності студентів. 

Головною метою діяльності органів студентського самоврядування нашого університету є передусім створення умов самореалізації молодих людей в інтересах особистості, суспільства, держави, у захисті прав студентів.   

 Структура студентського парламенту МФ КНУКіМ 

 Первинна структурна одиниця студентського парламенту створюється на рівні академічної групи. Від кожної академічної групи університету обирається представник до студентського парламенту МФ КНУКіМ. 

 Представники від кожної академічної групи в університеті складають студентську раду, серед них цими ж представниками обирається голова студентської ради, який є студентським деканом університету (терміном на 1 рік, після чого він може бути переобраний).

 Студентські декани МФ КНУКіМ складають президію студентського парламенту МФ КНУКіМ, яка обирає голову (президента) студентського парламенту МФ КНУКіМ (терміном на 1 рік). Голова (президент) парламенту обирає свого заступника. Секретаря студентського парламенту обирає президія за поданням голови студентського парламенту.  

 

Насичене творче життя студентського парламенту.

Прагнення до лідерства є в кожної людини. Потрапити до студентського парламенту - це можливо! Треба лише мати бажання робити життя студентів кращим завдяки своїй діяльності. Ми маємо можливість навчаючи, навчатися самим, вдосконалювати навчальний процес та побутові умови; головне не зупинятися на досягнутому, а сміливо і з бажанням йти лише вперед!  

 

 В успішному університеті - успішні студенти! 

Факультет мистецтв