Методичні вказівки та рекомендації

Свято 8 березня - несе у світ ніжність і красу. Адже усе найдорожче, що є в нашому житті – кохання, надія, радість, щастя, пов’язане з жінкою.

Для найкрасивіших, найчарівніших жінок, які навчаються та працюють в Миколаївській філії Київського національного університету культури і мистецтв, чоловічий колектив влаштував яскравий концерт.

Зі словами найкращих, найщиріших побажань до всіх присутніх дівчат та жінок звернулися хлопці-студенти та чоловіки-викладачі.

Першими виступили чоловічий вокальний ансамбль (керівник А. Ладний) та інструментальний ансамбль під керівництвом Кученьова Д.В. з музичною композицією «Як танцюють козаки». 

 

 

Співочу естафету перехопив колектив вокального тріо кафедри музичного мистецтва (класс Васильєвої Г.Г.) с запальною піснею «Через сад-виноград». 

Справжня "Сповідь" пролунала у виконанні інструментального дуету.

 Прозвучало музичне привітання від заслуженого діяча мистецтв України, викладача кафедри музичного мистецтва МФ КНУКіМ Олега Кедіса.

Порадували глядачок і студенти кафедри хореографії - виконали декілька сучасних танцювальних номерів. 

 

Запальною феєричною кульмінацією концерту став виступ студентського інструментального ансамблю під керівництвом Морозинського М.А. 

 

Далі були - безліч позитивних емоцій, безкрайній океан привітань та величезний смачний торт!

Факультет мистецтв