Міжнародна діяльність

 

Відокремлений підрозділ «Миколаївська філія Київського національного університет культури і мистецтв» приділяє значну увагу розвитку та поглибленню міжнародних відносин, підтримуючи ідею культурної дипломатії з метою:

- налагодження міжнародних культурних комунікацій; 

- протидії інформаційному тиску і створенню позитивної інформації про Україну;

- презентація університету на міжнародному рівні;

- поширення привабливості національної культури;

- зробити свій внесок у європейську культуру;

- пошук партнерів для подальшого співробітництва в сфері культури та мистецтва.

 

КУЛЬТУРНА ДИПЛОМАТІЯ

Студенти факультету мистецтв ВП «МФ КНУКіМ» - учасники, володарі міжнародних сертифікатів за участь у майстер-класах та переможці Міжнародного конкурсі класичної гітари (м. Фьюджі, Німеччина), XVII Szegedi Nemzetközi Gitárfesztiválon (Угорщина), Міжнародного пісенного фестивалю «Пісня про любов на березі Дунаю» (г. Браіла, Румунія).

 

Проект культурна дипломатія також поширюється на Болгарію. Щороку влітку протягом тижня студенти знайомляться з болгарською культурою, та позиціонують національну культуру. Співорганізатором виступає Тернівське болгарське товариство ім. І. Вазова.

Студенти та викладачі ВП «МФ КНУКіМ» приймають участь у міжнародних науково-практичних конференціях. 15 листопада 2016 року відбулася Міжнародна науково-практична конференції з проблем розвитку сучасного туризму (учасники он-лайн спілкування: Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника, Полтавський національний технічній університет імені Юрія Кондратюка, Академія імені Якуба з Парадижу в Гожові Великопольському (Республіка Польща).

ВП «МФ КНУКіМ»  приймав участь у міжнародному бізнес - форумі «Миколаїв - Батумі» за участю делегації з Аджарської Автономної Республіки. В роботі форуму взяли участь Надзвичайний і Повноважний Посол Грузії в Україні Міхеїл Уклеба і голова Уряду Аджарської Автономної Республіки Арчіл Хабадзе (26 квітня, м. Миколаїв).

 

На базі ВП «МФ КНУКіМ» існує творчий проект – лабораторія студентський театр університету культури «СТУК». У 2005 р. молодіжний народний театр «СТУК» став ініціатором та співорганізатором Міжнародного театрального фестивалю «Південні маски». Театр брав участь у Міжнародному фестивалі молодіжних театрів «Рампа», лауреат Міжнародного фестивалю «Четвертая стена» (м. Одесса), лауреат VI міжнародного фестивалю-семінару юнацьких і молодіжних театрів «Параллельные миры 2016» (м. Барановичі, Білорусь).

 

МІЖНАРОДНА ПРАКТИКА

Студенти ВП «МФ КНУКіМ» двічі на рік в межах короткострокових студентських програм мають можливість, під час навчальної подорожі, відвідати інші держави Європи, зокрема Німеччину, Бельгію, Голландію, Францію, Італію, Угорщину. Співорганізатором навчальних візитів та постійним партнером є  Вища школа менеджменту та адміністрування в м. Ополе, Польща. Навчальні візити – це чудова можливість познайомитися з системою вищої освіти Польщі, дізнатися більше про державний устрій, громадські організації, познайомитись з європейською культурою та історією. Тривалість візиту від 8 до 10 діб.

 

Кафедрою культурно-дозвіллєвої діяльності сумісно з івент агенцією «Sens» (м. Анталія, Туреччина») організували літне стажування студентів в Туреччині. Під час літніх стажувань студенти вдосконалюють компетенції аматорів в роботі з різними віковими категоріями, а також підвищують рівень володіння іноземними мовами (англійської, німецької, французької).

 

Факультет мистецтв