Як стати студентом

 
  

      Навчаючись у МФ КНУКІМі всього пару місяців, я вже із захопленням можу розповісти про цей навчальний заклад. Головною його перевагою є висока кваліфікація викладачів. Багато лекцій читають члени Союзу художників України, заслужені майстри, які здатні розвинути наші здібності.  Окрім загальноосвітніх пар, ми відвідуємо творчі заняття. Кожен з нас має змогу поліпшити навички з академічного рисунку, живопису. Декілька разів на місяць студенти цього вищого начального закладу відвідують виставки, беруть участь у майстер-класах.

Цей університет дає підготовку з багатьох напрямів. Кожен може обрати спеціальність, яка йому до вподоби. Можна стати менеджером, дизайнером, хореографом, музикантом… Миколаївська філія КНУКІМ має потужну підготовчу базу. Після закінчення цього навчального закладу ви станете справжнім професіоналом, легко зможете знайти собі роботу, будете мати змогу стати відомим на всю країну. Галерея університету має безліч чудових дипломних робіт, дивлячись на які, ми не маємо змоги поставити під сумнів рівень навчання. 

Відмінною рисою МФ КНУКІМу є дружня і водночас робоча атмосфера у нашій дружній «сім’ї». Універсітет має свою студентську раду, яка займається урізноманітненням нашого дозвілля та робить більш яскравими наші навчальні дні. Кожен студент, незалежно від курсу і факультету, може стати членом студради та проявити свої організаційні здібності. 

Щорічно Миколаївський філіал бере участь у конференціях Київського національного університету культури і мистецтв. Ми маємо змогу поїхати до Києва, щоб прослухати лекції, відвідати виставки, навчитись чомусь новому. Студенти завчасно дізнаються про всі конкурси, де вони мають змогу брати участь. 

Окрім своєї спеціальності студенти мають змогу вивчати інші науки, такі як економіка, інформаційні технології. Ми вивчаємо навіть основи ділового етикету.

Наша студентська сім’я збільшується з кожним роком. У кожного з Вас є можливість приєднатися, стати одним з нас. Тут раді вітати усіх!

 

 

 Грачова Вероніка  (студентка напрямку "Дизайн одягу") 

Факультет мистецтв